Vukajlija 2017. - vraćanje korenima

  1. Intelektualna elita:
    Tike-patike

  2. REAGOVANJE NA REAGOVANJE NA REAGOVANJE!

  3. Расни је нови газда. Пајсад ово. Дош'о у Београд, уписао ФПН, а тамо све сорошеви плаћеници, почео подржава Јеремића, уместо Милице Заветнице, пљује Војводу. А за Јеремића се зна да је Сорошев, тј. НАТО плаћеник. Јасно је одакле Расном паре за сајт.
    Прод'о си се Расни!
    ПРОД'О!

    (Дејан Лучић пише нову књигу "Мали илуминат", Мирољуб Петровић спрема предавање на тему "Романија и Јахорина у канџама сатаниста", а Деретић пише књигу под насловом "Лажни цар Каизен-мали" у којој доказује да Расни није прави Србин.)

  4. A nije ti palo na pamet da se Karić vraća, sad će biti VuBKajlija sa ispravno okrenutim K.

  5. Пази стварно, вратио се Богољуб, како сам само заборавио на њега.

  6. Dal nije stevco kupio vukajliju, posto se vraća Korenima.
    Seltik smajli

  7. bilo ti je to somi pre par strana neko napisao kao stevco i koreni

  8. E jbg. Pa sta da radim sad?

  9. Hahaha
    Šta šta to ti je 3 dana

  10. Ja da sam kupio sajt pretvorio bih ga u akcije i 40% podelio ovim najjaktivnijim autorima

  11. Ako niste znali da vodite i unapređujete sajt trebali ste da angažujete nekoga ko zna - a ne da ga prodate nekome ko će da ga dokrajči :)

    Ništa, čekamo tu intelektualnu elitu da i ona bankrotira pa ćemo kao Kole šećeranu da kupimo Vukajliju za 1e i vratimo u normaln stanje.

  12. ELITO INTELEKTUALNA, ĐESI PARE OSTAV'LA?

  13. Kao prvo: pozdrav za novog vlasnika.

    Kao drugo: čestitam vlasniče, usrao si motku u samom startu!
    Ukidanjem forma praktično ukidaš slobodnu volju izražavanja ovde, što može da se računa kao diktatura. Pomisliće neko da je Andreju Vučiću opet neko maznuo ličnu kartu i kupio Vukajliju.
    Treće: Posteri i reakcije ukaljali iygled sajta? Izvini molim te burazeru, nisam znao da sam do sad sve ove godine samo kaljao i blatio ovaj sajt, ja mislio da doprinosim njegovoj popularnosti.
    Četvrto: Okretanje slova K. Pored svih problema koji postoje, smanjene posete sajtu, gomile plagijata koje se tolerišu, pojedinih moderatora, napominjem POJEDINIH koji ulaze u isuviše lične konflikte sa ostalim forumašima, ti si se burazeru odma i prvo uhvatio za "K"?!

    Pa svaka ti čast!

  14. Kako se masa lako naloži, hahahah.

  15. Да се опет уведе форум напишите у коментару - ДА

  16. Kaizen 1. april od sada slavi 16. januara.

  17. Share što više ovu objavu :))

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.