Prijava

Da priupitam, kome se mogu obratit' za ovo... Trebaju mi komponente, ali ne toliko ceste.... Ajde da kazem ''malo jace'', dje se mogu nabavit' ili narucit'?
Npr Radeon rx470 4gb itd...?

Imas veci izbor a nize su cene nego u radnjama. Valjda uzimaju od madjara

што не узмеш од 8 гигабајта

SokOdZove
MRK

Sto je to? :)

Imas veci izbor a nize su cene nego u radnjama. Valjda uzimaju od madjara

Hvala, pogledacu :)

Маркo
што не узмеш од 8 гигабајта

Jer mi treba od 4, ali ne jedna :)

da pogađam: rudariš bitkoine tako nešto

Kolko kosta taj bitkoin i da li moras da budes haker da bi ga nasao ili samo da imas preprcan kompjuter ono da vire komponente i kablovi iz njega i da sija npr plavo?

Hahaha sto brt

Košta brt 1800€ jedan sad trenutno

I moraš da budeš haker samo u početku (za to možeš da unajmiš hakere han pijesak mada možeš i sam kad si već hakovao pentagon ovo ti je tu negde sig) za te neke algoritme dok ih pustiš da šljakaju i da imaš kuma u epsu ili druga nekog jako dobrog i malo keša na početku što ti nije frka i tu si

Ili napraviš kriptovirus i posle ucenjuješ mala i srednja preduzeća da ti plate bitkoina da im otključaš profakture.xls

Sta ce mi neko u eps-u?

Zato što to troši struje mnooogo

Cekaj aj da izvedemo racunicu nekako, aj bacite troskove kompa, tog hakerisanja(ja mogu to nego nemam vremena imam ozbiljnije stvari jbg) i sta sve jos ima da vidimo jel se isplati pa da ulazemo

Evo Mali Ker, postavih gore šta su ljudi učinili za bitcoine.

Brt isplativo je samo ako imaš nekog da te pokriva u eps-u a rade to to rade oni inače teško baš

A zbog struje...ma mogu da ne placam struju nije to frka

Dođu da ti iseku struju, ti im tutneš u džep po 0,2 bitkoina i vozi brt xd