Prijava

dragišicu, koja firma u pitanje je?

2012 godine, radimo sa vojskom, rakija kafa, zvoni glava od 7. Voleo sam taj posao.
Pricamo o bitkoinu, kosta 12 dolara komad. Znamo da ce da raste.
Pricamo da ga kopamo, kao ima vec ljudi kopaju.
E sad mi tu znamo hardver, pa i sedimo i gledamo u dve Tesle (NVidia).
Mislimo, da imamo sada celih 1000 dolara i da postoji neki normalan nacin da kupimo, a da nije agencija u Beogradu. Meni vec istekao Master Belize Oregon, a i nemogu iz Srbije da uplacujem pare tamo. Imam Intezin Master kredit i mogu da prebacim pare na pay pall, koji nikom kurcu nece suziti jos 5 godina.
Danas bi to vredelo.... racunajte sami. Ali nije moglo iz Srbije.
I nije bila moja ideja. Covek cija je ideja i informacija je iz Niksica.
Koja mi firma?
Konzlui ili kspansa. Preporucio me kolega iz Skoplja, sa kojim sam radio za simpltask.
(I ne mislim za sebe da sam jako pametan.)

čitaš li ovo armine? a ti gde radiš majmune?

radio sam na neobux-u i imao solidnu zaradu, mogao sam dnevno da uzimam do 10,12 dolari, za 5 dana uzeo sam oko 60 dolari, a onda sam dobio otkaz jebeni jer sam prevodio sa negleskog na bukgarski i czeski i dobrio sam prevodio, ali ti poslovi sa prevoodm imaju nekakve bagove i dobio sam admin flag, sad cu da cekam jebenih 8 meseci da mi to skinu

koliko si zaradio bedniče do sada, 5 dinara? a dobio skoliozu ccc

Od dana otvaranja teme sam kliktao bez prestanka i zaradio sam 32 dolara. Mogu prekosutra da podignem

Napustio sam to gomno odavno, sad me mame s raznim mejlovima i pozivnicama teško ću se iščupati

Koliko zaradjuju sajtovi u srbiji vasa neka procena

vukajlija
tarzanija
vice (samo srpski)
ana.rs

sranje je posao preko interneta ja sam radila neku transkripciju tipa slušaš šta ti ljudi govore i to pišeš za google govor našla to preko freelancer-a trebalo im je 2 meseca da nas isplate i moraš da imaš visa karticu itd itd smoriš se jbt 7 sati za kompom

ja sam upravo dobio svoju prvu isplatu...eto tako

Dobri nar jel ovo sestra od dejvida duhovnog na tvom profilu

Ali host/ese hahaha sto nisu napisali samo hostese, koji ce im kurac muskarci?

pa ima i pedera i na tom sajtu, tu se registruješ kad si usamljen, pa četuješ sa nepoznatim osobama

a to što su napisali da im trebaju hostese, to je samo da bi naglasili da treba da budeš dobra pička, iako nećeš obavljati posao hostese