Prijava

secam se da je pre 2-3 god neki spanski general izjavio-nismo mi srbi pa da budemo blagi prema separatistima..i stvarno spanci su bas ostri, tako se to radi, a ne ko mi.bratstvo i jedinstvo sa jebenim albancima, jos su imali i vesti na svom jeziku na nacionalnoj pfrekvenciji, slali im pare da budu mirni i zadovoljni umesto da smo umlatili govna

E, al stigla dva miga, jeste da su rasklopljeni al glasajte opet za Vučića jebem vas u usta sve redom.

Pa nisu rasklopljeni

Jesu, sad će naplatiti Rusi i sklapanje, pa će Vulin napraviti neku paradu u čast malog Čaušeskua, da bacaju sendviče iz aviona.

Ti Migovi imaju dvije mane, a to je da nemaju motor i krila.

Hahha stigli migovi aaaa kurac ce neko da mi uzme iz moje duse kosovo sad

Da smo imali migove ne bi nas smeli bonbardovati

HAHA SELTIK MI NIJE RAVAN

Zasto se tripujete bezveze da ce barselona izaci iz lige

NIJE MI JASNO KAKO NEKI MOGU DA NAVIJAJU ZA ZEMLJU IZ KOJE JE BUSKEC
http://static.mozzartsport.com/img/news/9/a/4/15069616501743.png

Ja navijam za madrid da ih sravni sa zemljom. Kad nasi nisu imali muda da se siptarima totalno najebu majke. Hrvati jedini odradili posao da valja brzinska akcija etnicki cista teritorija 100% nema ko da se buni i kuka medjunarodnim organizacijama cao zdravo

REALNO PSETO POGLE IM REPREZENTACIJU JEDINO INIJESTA NIJE GOVNO

Инијеста није Каталонац, играо би за Шпанију он.... Из Албасетеа је он ваљда, играо је тамо као клинац, купио је тај клуб ваљда ил' тако нешто пре неколико година да их спаси банкрота....

NEŠTO MISLIM KAKVA BI BILA REPREZENTACIJA VOIVODINE

Evo saznao sam od Lazanskog, masoni su režirali svađu u Španiji kako bi oslabili njihov fudbal i cijene igrača, ako uzmemo ukupnu vrijednost igrača i klubova. Takođe, valja jeftino pokupovati onakvu obalu i ljetovališta.

haha delovi.sto ne kazu koji delovi.znam da za one helikoptere sto su nam poslali nemamo mehanicare nego moramo da saljemo nase mehanicare u rusiju da se osposobe za rad na tim helikopterima i to se mnogo placa, to vazi i za pilote, imamo samo 2-3 pilota koja smeju to da voze.a ovi delovi su vrv paknovi, karburatori i tako to.nama trebaju radari pre svega pa onda rakete i sistemi za ispaljivanje raketa.e da vrv su poslalli neki akumulator.

sa tim delovima moze da se postigne ekvivalentn efekat kad neko nabudzi jugica, zatamni mu stakla, stavi bolje, felne, auspuh i spojler.i onda je kao taj jugic poboljsan za pisljivih 0,5%

HAHAH KAKVE SKEČEVE BACA SIJALICA KAO TRAGAČ NISAM BAŠ POZNAT KAO DZENTLMEN

Ne moze inijesta da ne bude govno lik ocelavio u dvadestoj lol