Prijava

Srbi su kurac od naroda

Đavodemoni katolički. Osetićete i vi ruku Boga Oca Sapsitelja na ramenu svom jednoga dana ali će tada biti kasno za vas.

Tipična klerofašistička organizacija. Jebiga, da nije njih, razne Kandićke i Biserke ne bi ni postojale. Svi oni su povezani u uništavanju Srbije. U te klerofašističke organizacije mahom pristupaju homoseksualci, jer valjda kad se neko izdaje za patrijotu i nacijonalistu ( a u suštini: klerofašistu), automatski ne može biti peder.

mi smo srbi a ne srpi

bojan stojkovic srbzki milosh obilitz

Samopotapam

Trebalo bi malo više da povedeš računa o načinu na koji se izražavaš... Kada sam zatražio argumente, ti hoćeš da mi ih nabiješ penisom u anus. Ja razumem da si ti možda gej, ali moraš shvatiti da ja nisam, te da to ne želim. Drsko obraćanje sigurno nije zamena za argumente, kojima moraš propratiti svaku svoju tvrdnju, da bi ista postala činjenica. U pitanju je metodologija; razumem da istu možda ne poznaš, ali to nije razlog da potegneš uvrede.

pre 3 sata

Demigod

Idi se Bogu Ocu Sapsitelju pomoli da spasi tvoju antisrbsku dušu, ti ljubitelju ubogih muslimanskih penisa.

pre 22 minuta

Samopotapam

"antisrbsku"? Ako pod "srbsku" podrazumevaš šovinističku, onda svakako hoću! I ne razumem čemu sada u to uplićeš i nacionalnost? Kompleks toga obično imaju ne-Srbi, koji bi želeli biti Srbi, ali to pokazuju na pogrešan način...i brzo se izlanu!

pre 13 minuta

Demigod

Izrodski đavodemon si ti.

pre 13 minuta

Samopotapam

Da, tipično klerofašističko izražavanje. Spominjanje demona, antisrba, Svetog Save u nacionalističkom kontekstu, kao i car Lazara, Obilića...sve su to odlike klerofašista u Srbiji, koji su usput i jaki vernici, a to dokazuju odlaskom u crkvu. Da li si se prepoznao? Ja mislim, da pohađaš bogosloviju, zato što si peder, pa kad postaneš pop, niko neće ni pomisliti da si to (jer srbski popovi valjda ne mogu biti pederi?).

pre 8 minuta

Demigod

Nemoj plaky. Dovešću ti sirijsku porodicu na večeru da ih nahraniš, daš im nešto para i pošalješ ih ka Horgošu.

pre 7 minuta

Liberalni đavodemonski strani palćenik mnogo priča.
Srbin iza koga Bog Otac Sapsitelj stoji odsečno zapišava.

Da li je ovo autor rasni,kako je jesi upisao faks ima li picaka nekih

Da li bi jebao muslimanku?

Samo ako se prethodno odrekne Alaha i prihvati veru pradedovsku.

Odmah da razjasnim.
Dakle, ne poslovna pratnja. Ne poznate ličnosti koje se loše jebu za velike pare kao Sandra Afrika i Goran Trobok naprimer. Nego KURVE. Kurve su one kod kojih je odnos "cena - kvalitet" bolji nego kod "Nokije 3310".

---------------------------------------------------------------------------
Zanima me ko jebe kurve. Ko je nakada jeb'o kurve, a sad više ne jebe. Zašto više ne jebe?! Ko bi želeo da jebe kurve. Da li kurve jebete samo u pičku. Ili ih jebete i u rčetinu? Da li ližete kurvi pičku možda?

Zanima me zašto ljudi ne jebu kurve. Pogotovo me zanima zašto ljudi koji nemaju šta da jebu -ne jebu kurve. Već sam rekao da na ovom sajtu niko ništa ne jebe, tako da je ovo savršeno mesto za postaviti jedno ovakvo pitanje. Dakle, zašto kad već ne jebete ništa lepo ne počastite sebe svežom kurvom?!

Ja sam jebao kurve. Sa nekim kurvama sam ostao u dobrim odnosima i kad su one prestale da budu kurve. Uvek ću jebati kurve. Platio sam mlađem bratu za 15. rođendan kurvu. Nije 'teo da jebe. Rek'o sam mu: "Jebi pizda ti materina, vi'š kakav si sav nikakav...ako ga sad ne zamastiš nikad nećeš". Jeb'o je. Platiću i sinu kurvu da jebe.

Ovo je jedna ozbiljna tema. Nemojte da spemujete, oftopikujete i nazivate kurve pogrdnim imenima.

Rasni idi na kurve kao dilan neces se opterecivati srpstvom toliko

BUREK JE SAMO SA SIROM

KOJE OVO IMA IZUZETNO GLUPU NJUŠKU

БОЈАН СТОЈАКОВИЋ А.К.А ОСНИВАЧ СРбСКЕ ЧАСТИ ТЈ. ВОЂА НАВИЈАЧА СРБИЈЕ БЕЗ ДОСИЈЕА.

https://i.imgur.com/4eVHyJM.jpg

Света Богородице, помози им

Никола Тесла се преврће у гробу.

https://cs9.pikabu.ru/post_img/2016/12/07/5/148109545716064333.jpg

Теби ни др Хаус не може помоћи ха ха смијешно.гиф скеч.