Prijava

Lol, to je bitno jer ce se uzeti u obzir ovo glasanje uopste

60 ljudi glasalo, ipak ima nade za sajt. 70% njih glasao da su Pseto i Bohor šabani hahaha. Samo je bila potrebna anonimna anketa da šezdeset(60) ljudi kaže šta svi mislimo.

Ima nade za sajt.

Al nisu oni loši ljudi ako su šabani, kažem, popio bih pivo sa njima u nekom bircuzu.

Samo ne ide da su kao bitni na ovom sajtu, ipal ima kvalitetnih glava koje bi trebale da vode glavnu reč.

De brate da te vidi neko sa Bohorom si lud

Pa bircuz sam naglasio brat.

A i bohor je malo lepši, zamisli sa psetom da te vide hahah.

Kako bih mogao da hranim Bombijevu paranoju, hm?

Da, truć je meni ok. Al možda se pseto logovao preko njegovog naloga?

Znam, zapravo, možeš i Truća, samo nemoj Smarka, bilo bi šteta da mi sa ove strane brda ostanemo bez još jednog lažnog grobarskog moderatorskog naloga.

Bohor i kosmopolita, Orfej i Euridika, Pseto i Trućika.

Bombas, razmisljao sam malo ovo popodne i dosao sam do zakljucka da si u pravu i da treba da se pridruzim tvojoj borbi. Cekam instrukcije spreman sam na sve. Kako da resimo ovo?

Ne znam kako je Truća povezao sa Psetom fazon, ljudi su jedva koju reč razmenili na sajtu

Ma de je ok, pre neki mesec mi kenjao sto sam ostavio negativan komentar na definiciju neku preglupu, kao bio je u fazonu treba da bude ovde sreca radost kao, nesto u tom stilu, nije to za moderatora nego teletabise da gleda

E to ne znam, nisam otvorio definicije fazon od 2013. ako izuzmemo da sam napisao par u tom periodu.

Al me zanima kako je povezao PSa i Truća

Samo da kazem da sam glasao i da mi je drago da Bombas nije nestao sa sajta posle ovih zadnjih izbora.

Ajmo bombi sa tim instrukcijama bas sam nesto u destruktivnom fazonu a evo pocinjem da koristim i ove zajebane reci da se osecamo blizima

Inace je truc cesto sarkastican pa te verovatno lerao nesto, jedan je od objektivnijih ljudi ovde.