Prijava

narod treba da izabere moda kad ovi odu,mislim da treba posebna tema za kandidate za moda pa onda glasanje.

Brt ne verujem da ce te izglasati dzabe ti

meni dobro deluje ideja da clanovi biraju moda, priznajem da bi glasao za sebe ali ne pitam se samo ja, svi se pitaju

Ти оћеш мода само да би обрисао све са теме ПУКИ. СИГУРНО.

ne samo tu temu nego i mnoge druge..losa ideja svi bi glasali za sebe.,jedino da kajzen odabere 10 konkurenata pa da bude glasanje.to zakljucavanje je nebuloza, treba da se pobrisu sve teme koje su zakljucane, ako nisu dobre sto onda stoje na forumu, prave guzvu i zauzimaju prostor

Lol zauzimaju prostor teme da

glasam za labokva

Да се потхитно поправи фајл роботс.тџт

dobro aj jebes 5-6mb koliko zauzimaju ali prave guzvu.

ko zna koliko se zakljucanih tema natalozil tokom ovih god, i sto bi sedrzalo nesto sto se ne koristi.to je moj predlog za poboljsanje sajta..da

Sto se tice Truca, ja sam iskren covek i recicu da imam problem sto radi na razbijanju grobarske forze na sajtu od vremena pa do sad. Uvek je realisticno banovao grobarsku gamad ukljucujuci i mene, dok je musavima gledao kroz prste i na kraju uspeo u nameri.

Kozma i Box, samo i iskljucivo zbog shemale moderatorskog naloga. Sta da sam joj slao kurac npr, a ovaj Box da vidi i da se onesvesti? To ne sme da se radi i cao.

Uostalom, za sada nesto vise ljudi misli da sam govno nego ok po anketi, tako da je pitanje koliki legitimitet imam. Tako da ostavljam clanovima da glasaju, a na adminu je hoce li prihvatiti ili ne.

Ја само уђох да гласам да је покретач теме говно :Д

Inace poseta sajta se duplira u roku od mesec dana samo vracanjem postera i reakcija + jedan mass email clanovima iz baze podataka preko servera sajta. To garantujem i potpisujem. Ako nema prostora na serveru, skripta koja omogucava unos slika i gifova sa eksternih lokacija (imgur, postimage....) se pravi za sat vremena. Malo rigoroznija pravila kod vredjanja javnih licnosti i eto.

Gazda, ako zelis renesansu, ne kosta te nista novcano. Ako ne zelis da nesto preduzmes, kazi javno pa da se jebemo. Dosadno je da se nas 50-ak debila vrtimo u krug, niko nikog vise ne moze ni da istroluje kad se svi znaju.

СМарко
Ја само уђох да гласам да је покретач теме говно :Д

Сантјаго Коровјов
Znam, zapravo, možeš i Truća, samo nemoj Smarka, bilo bi šteta da mi sa ove strane brda ostanemo bez još jednog lažnog grobarskog moderatorskog naloga.

Laže, nije ušao

Добро сад, фолирам се, ајде :Д

Чеса ти је то

Ја имам план и програм за оживљавање овог пропалог сајта. Али ћу своје тачке изнијети тек када све ауторе на сајту изведем на прави пут.

hvala andre na podrsci, imaces odabranu od mene ako bog da

Treba marko opet da bude mod