Prijava

Sto rece jedan, uvek mozemo da zamisljamo da pokazuju svajcarske leptirice

Sergej da pusi kurac xaxa

хахах пењу се ленто по планини тимски зналачки а не могу да добију швицу

Živković i Radonja za 10 minuta pokazali više nego Matić i SMS za 270.

Ma nismo dorasli ozbiljnim reprezentacijama i to je to, ja sam se nadao da pokažu zube i 5 neka prime ali da odigraju napadački i u pičku materinu, ovo jajarenje neko uspavljujuće je go kurac, ko kaže NISMO SE OBRUKALI sto mu majki jebem unapred

ne seri pls

radonja pokazao kurcinu lol isti je ko lazar markovic

OVa utakmica mi je vece ponizenje nego protiv Arg 6:0, svega mi

Pokazao je više od SMS, da, upravo

Radonja je bar imao jedan ostar centatsut u peterac za 8 minuta... sasvim dovoljno da su on i Zile uneli neku zivost... Matic goli kurac celo SP, iz 6 kontakta sebi nesta poziciju za pas i samo se vrti u krug, umrtvljuje ionako mrtvu igru

Plankton*
OVa utakmica mi je vece ponizenje nego protiv Arg 6:0, svega mi

Bravo, otprilike muka mi je, tačno si pogodio emociju, poniženje.

pa pazi sms se makar nije video, a ovaj je primetno retardiran bio

Haha e jebem ti tim kad je to plus a sto je najgore u pravu si skroz

Ma sledeće prvenstvo prolazimo grupu, sad smo došli malo da vidimo kako to izgleda, ispitamo teren, prekopiraćemo igru Brazila večeras i svetimo im se u finalu za ovaj poraz! Inače nadam se da će ih skršiti Mehiko, ovoliko ciganisanje je za šamar odmah u sledećoj rundi, govna ciganjska pokvarena

Pa dobro, nije toliko loše... Mislio sam da će biti bar 14:0 za Brazil.

ahahah primetno retardiran
jebem ti kako smo mi jadan tim, sad će nas našutati nogama i iz hotela, kontam da su naši neko sranje napravili, pokrali peškire i popili sve iz bara pa neće da plate e taj nivo ciganluka me ne bi iznenadio

EDIT:

ZAPATA OBRIŠI JEBENI POST JEBEM TE U USTA JA ONA CIGANSKA ŠTA IZMIŠLJAŠ SAD

Tačno kletve Vukajlije, Reme i Zapata...

Živković i Radonja za 10 minuta pokazali više nego Matić i SMS za 270.

Koliko sam oplakao od smeha kada je Radonja uspeo da proda onu jednu jedinu fintu koju zna.
Igra đubre, imali smo par minuta agresivne, sve ostalo ko pičke. Al' manje mi žao što smo pukli, više što neko Nejmaru nije nogu polomio. Mada mu se Stojke isipišao u usta par puta fino.

Brazil je đubre od ekipe, tipa domet četvrtfinale/polufinale na ovom prevenstvu, što je najjače, čak je i solidno realan raspored u grupi, Šipci se najviše trude i to je to.

Elem, Muslin je isto đubre od selektora, ali je makar imao malo veća muda od Krstajića.

EDIT: istovremeno postovali Zap i ja, ali neću da brišem post jer bolje on da obriše ono đubre od posta ♥