Prijava

Mitrovicu mrtvom treba 7 šuteva glavom za gol ovaj lola dade iz prvog ne na utakmici nego na prvenstvu

trener cini mi se zaboravio da postoji izmena kao opcija.
Tipa ubacice drugog napadaca oko 85min kad gubimo sa 3:0

Brazil u svemu klasu bolji, čak imaju luisa koji je za klasu ružniji od veljkovića, šokantno

Па пази, неумар нам није дао гол, бар не још, тако да није ово тако лоше као што изгледа.

очекујте смса у паћи или цзв идуће сезоне

одвратно

Чувамо резултат врло суверено. Понижавајуће је колико кулирају

Celo nase nadanje je pocelo sto smo nekim cudom uz ovu igru suknuli jedan kostariki. Inace smo krs, da nije bilo toga bilo bi rastereceno protiv brazila za cast

Ko i uvek kad smo bolji, dobra defanzivna ekipa u kvalifikacijama, bez ideje na prvenstvu.

odlično je ovako bolje nego da smo vodilio i onda primili gol u 89om

Brazil je inace cetvrtfinale ekipa, polufinale ako im se poklope zvezde gde ce neko da ih odere ko i na proslom.

Ma nismo dorasli ozbiljnim reprezentacijama i to je to, ja sam se nadao da pokažu zube i 5 neka prime ali da odigraju napadački i u pičku materinu, ovo jajarenje neko uspavljujuće je go kurac, ko kaže NISMO SE OBRUKALI sto mu majki jebem unapred

савез је крив, није нитко други. Отпусте Муслима и запослити лика који нема никаквог искуства са тренирањем :)

Ajde celte ne remeiši s tim prognozama xd

Pa od tog momenta je bilo neozbiljno nadati se bilo cemu

Колико бих мрзео ову јадну репку да није наша. Као смарачи смо неки који су узели неке бодове па их треба отрести да би се прошло даље, фазон Кореја

сад можемо да се посветимо нашим животним проблемима

I sta sad, da navijam na dalje sa svajcarcima za siptare?

Naš se Stojke posrao po Neimaru. PO-SRA-O.

шугави смо и готово

Jebao mu je majku milosnu to stojke legendo i diko naša