Prijava

Ako nemas kintu za pajdo ne treba ni da se drogiras jbg

Mnogo je to neozbiljno

Čekaj postoje glave koje kad pročitaju ovakav Sms odu do pošte i uplate pare?

Da. Na 1000 ovih poruka bude jedna budala,malo li je.

cak ni ne pise MOLIM TE POMOGNIMI UPLATIMI nego idi MORAS da uradis tacno onako kako ti kazem

не видим шта је у противзаконито

Kako 5e po osobi? Pa 1200 dinara pise

Uh to je mnogo vise xD

Ma marko je napisao 5e 5k kanala

Uvek je bolje sjebati 200 ljudi za po evro nego jednog za 200e ne pitaj me kako znam xd

Tako jednom trebalo da se ide na neku planincugu i kazem ja ne idem, sjebao sam pare na neke druge stvari i tu krene ubedjivanje levo desno i jedan drugar kaze ajde ja ti platim sve ti mi posle vrati kad se vratimo i tu levo desno i ajde pristanem zbog ekipe dobre, odemo vratimo se. Sve ful bilo. I posle 2 dana sad blejimo nas 3-4 i povede se neka prica kako moras da se druzis sa uspesnim ljudima da bi i ti bio uspesan tako neke filozofije prevare i kad sam cuo prevara ja kazem ultimate srpsku prevaru "ma zajebes 100 ljudi za po 50 evra i eto ti para za pocetak biznisa" a ovaj decko sedi tu smorio se pije onaj everves iz limenke cuti gleda u neku terasu gore na 17. Spratu. A ja cekam da mi legne neka isplata i sad posle ovoga ubedjen da ce me smarati za pare samo cekam da se javi. Posle 2 dana leze isplata i on se javlja posle 25 minuta kao eee brate znas ona kinta. Seo u kola odvezo mu odma i castio pice i klopu u kafani nije djoksa indijanac zna za red

Sustina je da je on ladno iskonstruisao u glavi da bi ja u tu prevaru ukljucio i svog prijatelja jer mu stvarno nisu trebale te pare tad da mu vratim to pouzdano znam. Ne verujte nikome. Nikada.

Sad tek vidim temu, prava tema :D

Pa to ti nije pravi prijatelj da se ne lazemo

Što nije. Platio mu sve kad ovaj nije imao. Jer nije hteo da ovaj propusti to zbog para. A i sam se ponudio. Rispekt.

Treba otvoriti posebnu temu za ove prevare, kvazi-prevare, posudjivanje kinte i tako. Treba deliti iskustva i uciti iz tudjih gresaka, evo ja bih za pocetak imao jednu situaciju za ispricati.

Pa cekaj djoks, da se ne lazemo, ti si bacio mamac i pomno pratio njegovu reakciju kad si rekao to. Znaci testiras svog ortaka na neku bezveze spiku, normalno da ce se isprimati i pomislit da si djubre prevarantsko ako ti nije neki bas bas dobar ortak.

Tilmara ne mislim da te drkam sad nešto al ne vidiš kako nije samo ako vas 4 plaća svako svoj somerzbi kad negde sednete

Ja ne razumem sta si hteo da kazes boh

je li sirotinjski ako se svako jutro pije kafa sa kolegama u kaficu gdje svi imaju otvorene racune pa sto god neko narucio to ide na njegov racun i na kraju mjeseca svako plati sto je imao? pitam za druga.

Koji kafic radi tako haha
Ne znam da li je sirotinjski meni deluje da nije, mislim koja je to suma kao recimo da je kafa 200din x 22 radna dana npr 4400. Pa ili je presirotinjski ili nije uopste

pa tako, pedesetak evra mesečno otprilike, popije se i po neka ceđena pomorandža