Prijava

Jok kakav post haha, radosno ću potrčati da ga kopiram na temu Sirotinjska spika

Pa to je tema kretenu za to sluzi

Malo je neprijatno kad se upinješ toliko, svaki treći post na forumu ti ukazuje na neku sirotinju valjda da bi dokazao da ti nisi. Majmune

iskuliraj gambija nije se najbolje snašao otkako se vratio on ti je sad kao neka dvorska luda ođe

Ne kazem tebi Paninaro

sad bih te pomazio da si bliže :)

Kome smeta jak gambyy

Neka budu plate kao u eu pa onda nek podizu cenu cigara da budu kao u eu

Komentar na vest o poskupljenju pljuga za 10din

pricam ti pricu..o boljem zivotu.a za koga presednice za Tebe i te oko Tebe a ima ih dosta.covek se otrovao zbog struje.sta je jeftino po tebi u Srbiji.Zivot pasiji.cigare,lekovi gorivo..sa primanjima treba najeftinije..al od ovo gde smo.ljudi puse koriste..lekove alkoh..itd ..znate da uzmete pare..ne da Dajete.

https://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2018&mm=07&nav_id=1419589

Vreme papakara sa biserima.

Na zalost, ovo je neminovnost kada “samo sednete i vozite” super automobil. Pre kupovine treba odraditi makar dvodnevni trening na stazi sa odgovarajućim instruktorom.

Bice sad rezervnih delova na eBay za ovaj model, valjda je ostalo nesto da valja.

​meni nudi covjek paket IPTV preko interneta 5000 progtama za 5 evra. da li jee to ok? nema ugovor nema nista*

Imao sam ja te pakete na tv-u, IPTV mi nije mogao na trećem televizoru jer nisam imao dovoljno konekcije, tušta i tma programa otprilike od TV CARIBROD do NASCAR TV 9. Dobra stvar generalno ko voli.

OBAVEZNO uradi kako ti pisem. Nije mi dobro i dao mi je jedan covek 1200 dinara. Uplati mi ujutru u 8h 1200 dinara u Posti na Post Net Uputnicu.
1) Prezime i ime: JELIC ALEKSANDAR
2) I obavezno upisi ovaj br. tel. na Post Net Uputnici.
Zvacu te sa mog telefona telefon mi ostao na punjacu.

Чру стори од пре који дан.

Haha šta bre koj kurac

Bilo je ovo u novinama pre par meseci. Da je DOAKAO zakonu neki lik sto je radio to.

Al eto izgleda ih ima jos..

Hahaha prevara za 5e po osobi pa lol jebeno