Prijava

Haha samo nasi gastozi kad ih pitas kako je u Njemackoj kazu lose, nije ko sto je bilo da ne bo mi dolazili i krali im poslove kaka smo gomna

Dobrodosli kod mene, ja vas ne lazem da je lose

A jesi imao placen smestaj kad si bio u Slovackoj da radis na pokretnoj traci u fabrici lavora?

: Стоји на вратима канцеларије, само глава и део тела провире :

- Добар дан, ја бих само нешто зачас да питам ако може на брзину?

"Немају бре појма ови из полиције. Да оће сад неко да превесла ове из Привредног криминалан, мого би одма. Ја да оћу, знаш шта би ја све мого да им радим колко фора знам!"

:: врхунац привредног мешетарења му што регистровао фирму на рендом бабу ::

:: дете поверено мајци ::

„Ма оћу ја бре да дам издржавање за дете, ал нећу да дам паре да од њих живи његова мајка!"

:: Досуђено му да плаћа десет иљада динара месечно ::

Ne znam jel bilo, ali jedna od najcescih

"Jebo ti to sto oni imaju pare rodjo, ko zna kako su oni to zaradili, ja mozda nemam para, ali imam miran san, a to vise vrijedi nego sve te pare"

:: Otplacuje 2 kredita, boji se da ne dobije otkaz na poslu, ne zna sta ce jesti u drugoj polovini mjeseca, pije bensedine 10 x dnevno, boji se da ce ga zena ostaviti, boji se da ce mu dijete pasti razred u skoli itd. ::

Bilo je vise puta

ja bi dao 20-30 din vise da mi stave vise krema u palacinku
kakav dzek, speman je debelo da plati za kvalitetnu uslugu

Dajte neki dobar link za nas što nemamo Arenu, kao što 90% ljudi nema

Haha mozda nije forma koju pisem u stilu ove teme ali prava sirotinjska spika mi je bila sad protiv Napolija, cak sam i u sebi izgovorio

Klinjo u onoj Kappa trenerci izbledeloj i istanjenoj od pranja, znaci 90te stil, spojene obrve, tarzanka i kaze tati "da ponesem ovaj najlon sa koreografije kuci"

Najlon crveni 50x50 haha

Eeeeh kak'e sam muke ja patio :'(

Dajte neki dobar link za nas što nemamo Arenu, kao što 90% ljudi nema

Aplikacija Mobdro, ako ti nije muka gledati na telefonu. Ja tu gledam sportklubove, trebalo bi i arena da radi ok

onaj vibrirajuci leptir sto je bio sto ga zalepis za stomak pa on kao vibrira i nabacuje ti trbusnjake

хахахахах да