Prijava

Profesor psihologije univerziteta u Torontu, neustrašivi borac protiv femi-nacizma, koljač libdartske stoke po debatama, ide glavom gde drugi ne bi đonom.

Sve je zapaženiji kao pravi vitez intelektualne desnice, u moru raznih Mila Janopolosa i sličnih kvazi-lobanja koje žive od demagogije i senzacionalizma.

Malo poduži video, ali vredi pogledati kako sistematski rastavlja ovu nesrećnicu na kvarkove.

https://youtu.be/aMcjxSThD54

deluje previse prepotentno iz ovog snimka, uglavnom mu je spika e al nisam ja to rekao, pazim sta pricam i slicno, mada protiv ove histericne krmace i ne moze valjda drugacije...

Ne znam kako da se osećam po pitanju današnje desnice, po ubeđenjima sam levičar, ali je današnja levica toliko retardirana i bori se za stvari koje ne dotiču 95% ljudi ili im idu na štetu (migranti)

Откад је покопао ону Енглескињу што му је стављала ствари у уста, Кети Њумен каковећ, свако му јело у кући намењујем.

Prerastao sam ovo prosle godine

ocekivao sam da malo vise vredja zene

Nije stvar u tome da se vređaju žene, nego da se kažu neke istine, koju ne može da na prvu izokrene bilo koja dileja.

gotovo sve sto neko kaze je moguce izokrenuti ako si dovoljno govorljiv i nacitan

Ali ako nisi - ne može.
Svodi čovek raspravu na one koji su raspravi dorasli. Veoma efikasno.

Voleo bih da i ja umem tako, haha

naravno da moze iako nisi dovoljno govorljiv i nacitan, dovoljno je da budes pripremljen samo za tu oblast inace ne moras znati nista drugo.

zene smaraju sa tom pricom da nema musko zenskih poslova, pa onda dolazi do toga da ce uskoro morati da bude jednak broj vojnih generala zena i muskaraca jer eto, zene su jednako sposobne i za vojsku....al nijedna nije rekla jao eto mnogo je veci broj zena manekenki, frizerki, onih sto rade depilaciju, medicinskih sestara itd milion drugih poslova i profesija koje su skoro iskljucivo zenske, samo im smeta ovo gde su muskarci u vecini....ne moze automatski zena da bude na celu neke kompanije samo zato sto je zena i mora da bude jednak broj....sto se ne zale na to sto ranije idu u penziju?
i kad se pliva za casni krst uvek pliva 50 muskaraca i jedna zena, i muskarci namerno uskoce u vodu pola minuta posle te jedne zenske, namerno je i ocigledno puste da pobedi, a ona skoci i pliva sve snage kontam da u glavi zamislja kako ih zapravo ostavlja 30 metara iza sebe i da misli da je ne pustaju

kontam da bi u nazovi zenskim poslovima bilo jednakosti kad bi muskarci hteli da se njima bave, ali budimo realni koji muskarac osim Boska Jakovljevica zeli karijeru u depilaciji i da bude medicinska sestra, s druge strane zene zele da ucestvuju u nekim poslovima, ali su nekako sprecene nizom drustvenih normi realno ta konstatacija nije na mestu

pa one zele sve jer misle da su u svemu jednako dobre kao muskarci ili cak bolje

za to su krivi iskljucivo nasi preci koji su lose ispregovarali podelu uloga, kao i genetika i odnos ponuda - potraznja, jedna jajna celija na milion spermica.

Ne kazem da je ljudski koristiti urodjenu prednost, ali i muskarci to rade na milion razlicitih nacina slozices se.

svaka zena je ubedjena da su zene bolji vozaci jer voze ''PAZLJIVIJE''....i jer kako kazu istrazivanja su rekla da mnogo vise muskaraca izaziva udese (naravno kad je procentualno mnogo vise muskaraca vozaca)

ja na kilometar vidim da je zensko u auto po glupostima koje rade dok voze, nepromisljeno totalno, operisano od snalazenja u prostoru, izletanja u drugu traku, nepoznavanja propisa itd bukvalno vidim auto na 100 metara i mogu da kazem OVO JE ZENSKO UNUTRI

isto malo jednostrano posmatranje, 99% najzescih saobracajnih sranja koje citamo u novinama izazvali su balavi momcici, ne zbog procenta vozaca vec zbog mozdanih aktivnosti koje su nam urodjene, nema tu pravila prijatelju, a to sto seru da su bolji vozaci, pa sta znam, nisam bas cuo osim kad kazu da je svako najsigurniji kad sam vozi sto je ok

kada ce biti opste prihvaceno da se pobijes sa ribom na ulici ravnopravno kao sa muskarcem to mi reci? ili makar da prekinu da provociraju jer znaju da ce muskarac ici na stub srama ako ih nabode pesnicom....ustvari i ako ih odgurne samo posle petocasovne provokacije ispasce da je nasilnik koji je naneo teske telesne povrede

Zenske saobracajne nezgode su cukanja i grebanja koja se zavrsavaju nagodbom tako da ne prolaze kroz evidenciju i zato ih ima malo. Procentualno 96 posto zena vozaca koje prelaze vise od 5000 kilometara godisnje osteti auto bar jednom u tom periodu.

Najjaci opis povreda: udarao/sutirao/pritiskao je u ranu od carskog reza hahaha koji kurac jbt