Prijava

kada ce biti opste prihvaceno da se pobijes sa ribom na ulici ravnopravno kao sa muskarcem to mi reci?

Onda kad recimo bude uspeh podeliti zirafu u sahu. Kako moze biti prihvatljivo tuci slabijeg od sebe, prvo sto je necivilizovano drugo ako nemas nacin da se za svoj stav izboris kako god sem pesnicama i trebas biti jeban

Kakva patetika i udaranje na najnize porive MOJE DETE JE IZASLO KROZ TU RUPU KOJU SI SE USUDIO DA DODIRNES ZIVOTINJO PRLJAVA POGLEDAJ DETE KAKO JE MALO SLATKO I KAKO JE DETE A TI MENI TAKO U RANU OD CARSKOG REZA EJJJJ

ja znam bre gomilu likova koji trpe zesce psihicko nasilje, bukvalno u strahu od devojaka svojih su, a sve bili normalni momci pre tih riba...i sam sam na neki nacin dozivljavao torturu jedno vreme, al sam i ja sam psihopata pa sam i ja nju psihicki gazio kad sam mogao, al bukvalno 8 od 10 likova koje znam da su u vezama trpe bas jako kinjenje i skrnavljenje od riba, al se o tome cuti

Ne cuti se, naravno da je tako nesto neprihvatljivo, samo kazem postoji drugi nacin osim batina, nekako greota da je odvalis pomeris joj matericu jednim udarcem

Ma jasno bre bombas to sto je neko slabiji i sto ga stiti zakon znaci da treba da te poliva vodom, javno ismeva, sutira u jaja, jebe ti oca i majku, VREDJA PORODICU, gadja necim ili sta vec. Sto se mene tice ako iko smatra da je slabiji/slabija nemoj uopste da ulazi u konflikt jer ce popiti dandaru u roku od brzo

VREDJA PORODICU

Ona ti je porodica jebeno ako imas preko 25- 30 godina, ne mama i tata

Pa ne mora da bude tvoja/moja zena majmune moze da bude bilo koja droplja na ulici

Onda kad recimo bude uspeh podeliti zirafu u sahu. Kako moze biti prihvatljivo tuci slabijeg od sebe, prvo sto je necivilizovano drugo ako nemas nacin da se za svoj stav izboris kako god sem pesnicama i trebas biti jeban

znaci svi muskarci su jednako jaki? kad lik iznabada lika to je okej, nema veze sto je ovaj jedan kik bokser, ovaj drugi obican lik, jbg sto ga je ovaj slabiji prozivao kad je znao da je ovaj jaci

Moje misljenje, kad odgurnes zenu u predelu lica to nije udaranje niti fizicko povredjivanje

ocu da kazem, ne insistiram na prebijanju zena, nego zahtevam da prestane njihovo kukavicko ponasanje, vredjanje, vidi kako si nesposoban, provociranje i sve moguce samo jer znaju da su nekim kodeksom zasticene fizicki

A uz to imas i decu jel ni oni nisu porodica? Jednodimenzionalan si prejako

evo isto ovo sto pas govori

ne kapiram zasto bi neka strana droplja sa ulice vredjala tvoju porodicu glupaku

Ne vredi pricati sa bombasem kad god izvadis neki argument on skrece sa teme i bulazni neke gluposti koje mu prolaze jer svi znaju da je imbecil pa je i ocekivano da se npr sada bazira na tome sta i ko ti je porodica

Evo gledaj mu sl post bice jos nevezaniji za bilo sta

Evo gledaj mu sl post bice jos nevezaniji za bilo sta

ne kapiram zasto bi neka strana droplja sa ulice vredjala tvoju porodicu glupaku

a dobro, ja nemam tu vrstu psiholoskog profila da mi je percepcija pravilnih i normalnih stvari usko vezana za okruzenje u kojem sam odrastao i model ponasanja tog uskog okruzenja bio on pravilan ili nepravilan

naravno da nikad necu reci da sa tobom ne treba pricati, samo zato sto imas drugacije misljenje

Ja takodje nisam rekao da sa tobom ne treba pricati jer imas drugacije misljenje, bio sam vrlo jasan i napisao sam da se ne drzis kodeksa razgovora a to je da slusas sagovornika i u odnosu na izreceno kazes/napises nesto.

Simptomaticno je da previse mrzis vucica a razgovore i debate vodis u potpunosti kao on: ne drzis se teme, spinujes, pricas o totalno nevezanim stvarima za temu, pominjes neke teorije zavere, napadnut(i) si(ste) sa svih mogucih strana, svi su protiv tebe, zrtva si jer si vredjan i progonjen dok si ti casan, moralan i nepotkuplhiv itd itd itd ima dosta toga bas

meni na poslu najgora moguca stvar kojom mozes da me kaznis je da me stavis u tim sa devojkom....jer su tolko jezivo alave na pare, bukvalno sve sa kojima sam radio su gazile preko mrtvih za dolar dva vise, i tu su samo kad se prave pare, sve ovo duties behind the scenes nema ih nigde...imao sam i takvih koje su otvoreno govorile da nece fizicki nista da nose, guraju ovo ono jer su zensko i mi ostali kao muski bi trebali to da odradimo, pa tako traze non stop neke usluge da im odradis umesto njih itd....mnogo bratskije moze da se radi sa likom kad dodje do podele posla/para

i ovo je bio stav bukvalno sve jednog muskarca u timu, tipa nas 50ak...znaci daj da radim sam samo nemoj zensko da mi dajes

Džordan Piterson je moj ćale kojeg nisam nikad imao, on me je naučio kako moram da poštujem religiju! jer je naravno nemoguće da razumna ateistička civilizacija opstane jer će na kraju da postane još više nerazumna! I hijerarhija je dobra za ljude i oni koji su van nje su sjebani 100%... Moramo da prihvatimo istinu da su trandze koje traže to jest ljubazno mole da ih oslovljavamo kako one ili oni (ili kako već) žele, najveći problem postmodernističkog sveta!
Volim Džordana Pitersona jer on je mejsija koji samo želi da se vratimo svojim hrišćanskim korenima i jebeš invidulizam to vodi samo depresiji i psihičkim oboljenjima!
Sve ovo što sam sad napisao je apsolutna istina, jer je Piterson pre svega intelektualac AKADEMIK i sve ovo je naučno dokazao posmatrajući hijerarhiju jastoga!
I kao što ste mogli da prepostavite ogledao sam sve njegove debate i govore i mislim da sam zbog toga mnogo zreliji i alfa nego ikada pre i zaista verujem da ću uspeti da probijem na sam vrh hijerarhije!
Našao sam smisao života, Pitersone tebi hvala!
Šalim se naravno, ja sam samo jedna depresivna trandza koja je jako zaljubljena u ovog matorog krelca koji liči na iskoršćeni kondom i ima glas kao da će svakog trenutka da zaplače.
Ali ja ga ipak iskreno volim ANALYZE THIS!

Sad sam poslusao ovog dzordana i slazem se sa vecinom. Covek se bori protiv spinovanja, izvrtanja reci, osuda i svega onoga sto rade feministkinje, glupe zenturace i bombas