Prijava

E sad ja ne znam jesam li istripovao ali mi se cini kao da je bio rostilj i ovde gde je na mapama second hend sop, nisam setao balkanskom bas bas dugo

Pa dno i vrh Balkanske jebo ga ja. Vrh Balkanske je iza Moskve. Šta pričaš Bombili?

iza Moskve sa koje strane kad gledas odozdo ili odozgo

pazi ovako, izbiješ kod fontane ispred hotela moskva, onda kreneš ka desnoj ivici hotela i skreneš u ulicu levo, to je balkanska ulica, i onda ideš niz tu ulicu šest metara i s leve strane postoji kao neki lokal s prozorom i tu fazon radi neka žena i onda njoj kažeš kakvu ćeš pljeskavicu, leskovačku, punjenu, malu, veliku itd, ona to peče fazon...i onda te pita šta ćeš od priloga, a njih vidiš odma tu ispod pulta kroz staklo, ne možeš da se izblamiraš pa da tražiš nešto što nema, platiš sve uredno i dobiješ pljeskavicu u lepinji, tako nekako ide

Ok

e sad,kad ides odozdo prema moskvi gore,na vrhu balkanske je moskva sa desne strane,ides jos malo napred preko onog suzenja sa lezecim i levo te vodi na brankov most,desno na terazije,kako se zove to parce ulice gde su lezecizar to istonije balkanska,mislim do semafora ilise balkaska prekida kod moskve/

Stepin Vajat je isto dobar u Beogradu.

I hleb neki ludi domaci imaju vade ga iz furune na sred kafane i odma na sto ruke da pogoris i da se zadavis s hlebom vrelim

Koji je kurac tebi sa tim lebom vrelim? xD

u stepinom vajatu pomfrit jedino kida, bolji nego u mekitju, pljeskavica prosek.
u knez mihajlovoj kad se ide ka kalemegdanu baš na kraju ulice imaju neki pomfritići krompirčine, prodaju samo krompir sa tim nekim umacima prilozima, da se usereš

pica u bucku je sranje i salate su im sranje sry skrnavljenje pice

burek kod andjelka u balkanskoj piša trpkoviću u oči

palačinke u amigu najjj

u obrenovcu jesti samo u piceriji maratonci bukv bilo šta od pica i svega pošto već malo tripuju restorany, nemaju nedojajne hrane

i tako

pa evo malo :DD šta se radi??? bleja?

pogrešan profil lol

pa evo malo :DD šta se radi??? bleja?

Ma da bre, oko tesle hrana najjaca hahaah

Kida andjelko al bolji trpkovic. Amigo kida isto zoki legenda.

realno nema sranje hrane u okolini sem one pekare rim sa dlakama mada dobra pica