Prijava

Evo da testiramo:
Bohore pičko jebem ti mater

I sad me neće banovati gledaj

Dž. o/

Pozvan si nešto u čekaonicu samo da te obavestim

Hahaha hold my beer

momci su iz glusaca, selo nedaleko od mog, glavni lik Igor je organizator, a deda mu je komsija, dakle nisu rod
Transfer blama to nije definitivno, nijednog momenta me nije uhvatio Transfer blama dok gledam to, jer glume tu i tamo okej, oni koji ne razumeju takav akcenat, naglasak, te reci, njima nije smesno,
Transfer blama ´su recimo svi jutjuberi koji pocinju klipa sa "i gde ste bre ljudi", takve klipove ne mozes odgledati duze od 4 sekunde, taman toliko da brzo izgovore "i gde ste bre ljudi Milos ovde" i onda cute kao retardi, ne mogu recenicu sklopiti
momci sa selo definitivno po mom misljenju nisu Transfer blama, ali svako ima svoje misljenje koje trebamo postovati

Đ. o/
Praštaj, tek sad sam video.

Глусац? Где се налази та вукојебина, први пут чујем? Клипове наравно нисам, нити ћу погледати, видим по коментарима овде да не вреде времена.

Glushac, nije normalno s nego poslednje Slovo azbuke. Na poslu sam, Svabe nisu nastelovale tastaturu na srpski

Свеједно, и даље ми је непознато. Мора да је гадна забит. Уосталом, види се по теби.

Bohor je u top 2 kukavice na svijetu

1. bohor
2. kevin lav

Beograd, selo sa najviše kuća u Srbiji

Krojclere razumem da želiš braniti debile iz svog kraja ali nemoj druže

i ja sam poprilično kukavica

ne znam, meni iskreno stvarno nisu Transfer, nece oni nikada uspeti, to je cinjenica, mozda doguraju do 30k i to je dosta, ali odnos lajk dislajk dosta govori
cinjenica je da se oni dobro zabavljaju, to su sve stariji ljudi, seljaci, mestani, njima je zanimljivo, nisu tu u planu neke velike pare, zarada..

MEŠTANI
E
Š
T
A
N
INATŠEM

Odnos lajk-dislajk je takav jer samo klipani iz tih propizdina i pustaju klipove pa se odusevljavaju haha a jes lud zema moj

Ja mislio ovo deca neka, gimnazijalci, studenti ono matore konjine hahaha prso ovaj narod skroz. Mislim da sam ih video kad sam slušao neku hitčugu od Katarine Grujić ili tako neke pičkure da se reklamiraju u komentarima u fazonu pls sub nas smešni smo mnogo izbacujemo klipove pls pls.