Prijava

Labo, što nameštaš informativno izbijanje bubrega čoveku

dajte onda pljuni po vucicu, a to se nikako ne odnosi na naseg predsednika.ne, nego na milana vucica iz sremskih karlovaca.valjda je ovo slobodarski forum.kad mozemo da pljujemo po reprezentaciji onda mozemo po svemu

Upravo sam imao posetu neke gospode koja su radikalno promenila moje mišljenje o Vučiću, samo vi cepajte a ja odoh da uplatim banju petnes dana

Vucicu fasisto cenzurises medije nicija nije do zore gorela pa nece ni tvoja!!!

A vi nazadni jel lep sendvic??

Je li botine naprednjačke i ti kajzene, jel mislite da vas nismo provalili da ste ukinuli postere i reakcije?! To samo debili poput vas mogu da unište kulturno blago ove zemlje zarad eliminacije glasa opozicije.. jebo vam ja mater!!!

Ovde ćemo da kačimo sve vaše afere.. i vaše i vaših pajtosa tipa vučićević iz snsformera.. nećemo stati dok nam i forum ne ugasite!

Ovde vlada sloboda govora! Vucicu cik da te vidim da uradis nesto!!

NE MOZE

DOGORELO BRE

hahah tako je, gasi rezimski sajt narode

Hahaha obrisaće nam temu kajzen sendvičar, pitam se samo za koliko si nas prodao i jel ukusan sendvič botino hahaha

Kad ćemo na ulicu da rušimo govna naprednjačka braćo?!

Kajzen nije sendvicar vec je ucenjen od strane politicko-fasistickog lobija na celu sa pickoustim i njegovim bratom kriminalcem

Hoce da kontrolisu sve ali VUKAJLIJA JE SLOBODNA

KAJZENE PRIDRUZI SE BORBI, VRATI POSTERE DA RUSIMO VUCICA

KAIZENOV AVATAR JE HAHA ENO GA AKTIVAN JE OPET UZRUJALA GA TEMA HAHAHA BOTINA SAD ĆE DA NAS POBANUJE

Kajzene ako ti drze pistolj uperen u glavu trepni dvaput, naprednjacka govna ne prezaju ni od cega

POMOĆIĆEMO TI DA GA IZVADIŠ IZ DUPETA, UZ TEBE SMO KAJZENE, ODAVDE POČINJE RUŠENJE POLITIČKO-MAFIJAŠKE SPREGE ALEKSANDRA I ANDREJA VUČIĆA
https://i.ytimg.com/vi/RcrfQ72K6Z4/hqdefault.jpg

Neka ti poslednje reči budu živeli drugovi vukajlijaši i posteri i reakcije!

Sta je bilo sa Savamalom
Zasto se policija nije odazvala na poziv
Zasto nisu uhapseni kompletni idioti
Sta je bilo sa Beogradom na vodi
Zasto je pocetni kapital firme 100e
Zasto se cenzurisu mediji

OVO SU SAMO NEKA OD PITANJA, VUCICU
VUKAJLIJASI NECE STATI DOK NE ODGOVORIS

Kajzene zasto dozvoljavas da te pritiskaju tako?? Prdruzi se pobuni, SRUSIMO ZAJEDNO VUCICA NA SAJTU WWW.VUKAJLIJA.COM

Saljivi smo dok nam se neko ne zameri, a ti, Vucicu, ti si gotov

Koliko Siniša Mali ima stanova u bugarskoj
Kako ih je stekao
Šta je bilo sa doktoratom Nebojše Stefanovića
Šta kvalifikuje Sinišu Malog za ministra finansija
Ko gura ženu Dragana J Vučićevića u upravne odbore
Za koji posao Danica Drašković prima platu 7 hiljada evra
Ko je vlasnik Win Wina

NASTAVIĆEMO DOK NE SAKUPIMO SVE VAŠE LOPOVLUKE NA JEDNOM MESTU!