Prijava

Jednostavno ako hoćeš da sačuvaš poene koje ti je modrić doneo ne izbacuj modrića iz startne

ok hvala
u suprotnom, roho osvojio xy poena al na klupi bio, ako ga ubacim veceras, da li ce seto racunati ili sve pada u vodu jer nije bio starter na toj utakmici gde je zaradio pojene

Kako misliš da ubaciš nekog ko je već igrao

Pa ne može tako, izmenu možeš ubaciti pre nego što taj igrač igra utakmicu.

E mlatoni, idi na košarkaški fantazi!!!

Đe ti košarka mlatoni aahahahah

E aleksandre fudbal ne pratim godinama što me neće sprečiti da budem ispred tebe na kraju xD

Stojke me jedini povadio, 29 bodova i cekam Manea danas. Propast

Pozdrav ekipa, ja sam tek sad ušao u ligu... U poslednje vreme sam retko na Vuki. Imam Ronalda, prozivajte me slobodno
Ja sam BiliPosle3 - Bodosakupljači

Zašto bi te iko prozivao?

а ја гледам како да избацим месија сад али јебем му матер сто голова може да да кад му се погоди дан и игра са хрватима истина и биће тврдо и сигурно бих узео кејна јер ће се посрати у уста панами али сјебаће ме мали говнарко чим га избацим устагајебем

Nisam stigao na početak jap kol tek sad videh šta je bilo na početku moj degen dobio crveni u trećem minutu ajoj leotejebo imaću ispod 30 poena mora wc da se radi odma posle prvog kola

Mene ujebo degen francuz ladno mu igra onaj fernandez hernandez kako vec a mendi pusi klupu i aj ok sutno bih mendija ali se povredio dzagojev i sta sad ajde odma u minus

A kapiten mi je naravno lukaku

а и ја држим мендија јбг, испалио нас говнарко али рачунам заиграће у следећој па га опет остављам у игри

а с миленковићем маленим што сам погодио за сад, 4.5 коштао братац

и головин офц, исто јефтин, и куева је имао пенал смрда и усере јебемлигауста

а зато су ми сви капиталци утерали курчину (сем гризмана донекле)

hahahahaha koliki debil mozes biti da drzis mesija na fantaziju

Ma zajebavam se za prozivanje, to je bilo neke priče na početku. Aleksandre ne izbacuj Mesija, sad će on da se zainati, njemu je ovo takmičenje takmičanje između njega i CRa, razguziće kroasane, videćete

Keisuke Honda vat d fak ju vona du

Makoto Yamaha
Šunsuke Toyota
Kurogato Kawasaki