Prijava

Žao mi je što ne mogu igrati ovo zbog tehničkih nemogućnosti, najmoderniji uredjaj u kući mi je dvd iz 2002, veća sam beda i od Stevče i noću mi pacovi ne daju snu na oči jer ih pritisnem kad se izvalim na krevet

Predamnom sija grad, Makoto svetla pali

Samo šapćem, Šunsuke Nagasaki

Osim onog Kolumbijca danas imam i Bednareka hahahah kakve sam ja doktore uspeo da skupim

A ja kao aj izbacim mendija ubacim ovog kolumbijca mozda ga i usere da udje malo kad ono retard napravi penal i crveni hahaha koji kurac bre

Znaci ti si taj sto je jedini losiji od mene

Pa nisam toliko los, imam 41 bod valjda ali mi ovaj imbecil kojeg sam uzeo jer je kostao 4 da bleji u izmenama uzeo 3 boda mrtav ladan xd

Tj ne znam koliko ostali imaju bodova nisam gledao

Добро сам прогнозирао да лукаку и гризман дају голове Ал остало тујно бане ми најбољи после њих двојице а он има 5 појена

Spicevi Lewa i Messi ukupno doneli 2 boda...bravo za SP..najbolji kutinjo sa 7 poena xD

Mnogo sam los, na zacelju tabele ali uzdizemo se kolko sutra, modra najbolji, nemci me prodali, lajuna sam uzo iz kandzi droge sad ce zaigrati ljuto
stop messi ronaldo

Isko će da natrpa večeras čim sam hteo da mu prebacim traku sinoć al sam pijan zaboravio.

Majstorčina Eriksen on i Varela jedina dva igrača sa kojim sam pogodio.

Idemo embape ljuto samo

Ko je ubacio rebića ja sam

Samo se povredi kao za kurac odmah nakon gola jbg

Bravo modricu kapitenu moj