Prijava

Pozdrav ljudi, kao dokazani prof. dr. kladjenja otvaram ovu temu u svrhu brzog bogaćenja.

Nije u pitanju sreca nego sati i sati gledanja statistike, decenije gledanja fudbala, fudbalsko znanje sticano u beton ligi, u balonima i pesu.

Da nešto napišu na ovoj temi, dobrodošli su:

Pseto
Bohor

deset mesta prazno

Shomy

pet mesta prazno

Armin

sto pedeset mesta prazno

jos sto pedeset mesta prazno

Coa ciganin.

Zapata je trazio da mu od 1000 din napravim 5000 din. To ce mu biti ispunjeno, zato sto ja planiram da na tikete stavim 1000e a napravim 5000e.

Sta je to, kvota 5, pickin dim.

Zapatu bih zamolio da ne postuje na ovoj temi ali neka isprati sve predloge za svojih 1000 din.

Uskoro pocinjemo.

pomozi mi da smuvam 5 riba umesto jedne

Poklon kvote:

Najbolji strelci svojih reprezentacija

Salah 2.2
Mitrovic 2.8
Son 3
Mane 4

Ovo vam je bukvalno, na vam pare!

Pogotovo Srbija, kvota na Mitrovica 2.8 a na Tadica 6. Znaci bukvalno dva tiketa od kojih jedan mora proci a kvote velike na oba. Nema greske ovde.

Dacemo nula golova i popusices kurac

A mozda i bane zakuca nesto glavom ili nam sviraju penal pa izvede kolarov i onda mitru trebaju dva a to je vec naucna fantastika, to treba obici.

Bolje je odigrati da ce brazil biti prvi u grupi na poklon kvotu 1,4 ili odigrati da ce brazil pobediti sve tri u grupi po kvoti 2,8 lol

Koja je kvota na levandovskog i grizmana da ce bii prvi strelci svojih? I kejna isto

Interesuje me samo sta se desava ako imamo 0 golova ili ako ima vise strelaca istih, mozda se mnozi uplata sa 1

Od ove 4 dve prolaze sig sig

Ako ima vise ili su svi po nula onda si druze pao

Brazil do polufinala je predlog taj neki za koji znam da će biti stavljeno 200 k dinara minimum

Rusi su slabi prilicno, moje neko misljenje, mala je kvota na njih protiv saudijaca ali mislim da bi X mogao da padne LA-GA-NO

Najslabija reprezentacija Panama sig (sig) znaci hendikepi i duple pobede protiv njih samo tako

Urugvaj bi trebao da ugazi i jedne i druge
samo tako

Spanija bi trebala da se propisno ispisa po maroku i iranu kao i francuska po peruu

Brazil i argentina po svakome

Grupa H klanje, izbegavati.

Bas ima preeeeevise sigurnih tekmi znaci lako da se napravi sistem sa 4-5 fikseva i 6 parova sa sistemom 4 od 6, to sveukupno pravi kvotu oko 8, na koju stavljam 60k dinara i pravim 480k. Ostalih 60k delim na specijale, igrace, singlove itd

ne gubi se brem ko da se popiša po Maroku
MAROKO i KOSTA RIKA NAJSIGURNIJA DVA PARA U PRVOM KOLU
Maroko 1:0, ili 2:0 tačan rez
a Kosta Rika 2:1 ili 3:1 protiv nas, a Brazilu ćemo da otkinemo bodove, ako sjebemo Marsela i Nejmara kao tandem, jer ostali su prosečni igrači koji glume zvezde kao i naši igrači.
nemačka osvaja, jer ovog puta nema greške sa špicom, Miler Killer najbokji strelac prvenstva
KOLUMBIJU OBOŽAVAM opaaaaaaaaa

nesto sve ocekujem neke zatvorene utakmice i jedno ili dva 7+ nakantavanja al znajuci mene bice kontra

rusija i urugvaj 4+ odmah prvi dan

Lol nube nije ta tekma prvi dan

Fale Nikolas, izijem, lečki mrav i papet master, hvala na ukazanom poštovanju ali bez navedenih glavica, ne očekujte da podelim sa vama kladioničarsko umeće..

rusija saudijska arabija i egipat urugvaj opusti se i uzivaj naxi radio

Ako rusija saudijska arabija udje 4+ ja pojedem svoj kurac