Prijava

Izvredjali su me sinoć, aj Maestro al što Gambi

Hahaha, Maestro omrzao ceo Univerzum sinoć, sve bi nas pobio i priznao bi Kosovo i pripojio mu dolinu Preshëvës, kao da smo mu mi krivi što cigani mrtvo igraju, pa taj funjarizam je standardan za njih kad obezbede prolaz

Ja sam navijao iskreno da dobiju kamilare, al jbg. Niste se poneli dostojanstveno u porazu

Ma mozete ubadati sta hocete posle ovoga moga, pao sam ali svejedno mi niste ni do muda niko sto se tice kladionice. Nikad niko od vas nece cekati 1 gol za 12.5k evra. Ni 50 zivota da zivite.

istina je ovo u svakom slucaju

Pričam na poluvremenu i do 70-og minuta dok je portugal vodio 0-1 i dok je bilo 1-1 španija.

Maestro nemoj lupati sad Deky aod je uplaćivao tiket za pare koliki je tebi dobitak bio jbg

Маестро ♦
Nisam hteo da sirim negativnu energiju pa nisam rekao juce, ona jajara mrtva skudeto pre 10 dana mi se smejao kao podjebavao me sto sam puko onaj tiket od 15k uloga. Kaze maestro laksi za 15 soma. Juce kaze e brt hoces mi dati 50 soma ako ti prodje ovo. Mars mamu ti jebem usranu

Pa jajarski je bilo ovo kako da te ne vredjam onda, decku je zavisilo dosta od tih para a ti ga zajebavas

Mene je skucalo sto su poslednje 2 tekme sjebale, los trip ali sad me boli kurac haha

Nisam ljut pseto macko opet smo ortaci iako ne znas da se ponasas

Znam ja da se ponasam nego ti nisi navikao da padas jos uvek

Ali ti sasvim fino ide za jednog pocetnika hahaha

Sinoc sam bio okamenjen nisam znao sta bih od sebe. Zaspao sam mozda oko 2 probudio se oko 6 sam od sebe. Niti sam se derao niti polupao nesto, nista.

Tek sam se pre jedno pola sata isplakao onako bas. Ne znam kako cu se psihicki povratiti od svega ovoga. Cigani spanski i portugalski, paljevine muslimanske arapske, var tehnologijo, de hea i ronaldo i andre silva. Jebem vam se svima s materom. Da mi je kako na nadjem tih dvaes dvoje cigana pa da im kazem ajde sad mi skupite svaki po 500 evra jebem vas ja kad niste mogli da ulegnete bar jedni.

Pa posalji im snimak kao oni likovi maradoni

Mogu ja uefi da pustim mejl ako ti znaci?

дебили који мисле да је ово маестров тикет су исти они дебили који верују да је маестро имао онолике паре у криптовалутама

Saosećam sa tvojim bolom, brate Maestro, znam kako je kad isplaniraš novi početak, pa te ujebe lova za isti zbog nekog trećeg.

Istorijski tiket, svakako.

Znam ja neke likove sto su dobri sa Maticem a on igra sa De Heom u klubu, pa cu videti preko toga, a zna on i neke portugalske cigane sigurno, jbg igrali zajedno u Benfiki, morace nesto da se poduzme

Idu kvalifikacije za LŠ i LE, tu se vadimo svi.