Prijava

Hahah jel ovo baka u toplesu na drugoj slici?

Rojken mi je drug majmunčino nemoj mr sa njim upoređivati

Da nisam pijan sad bih te isprozivao onako intelektualno

Intelektualan si samo u svojoj glavi, veruj mi, kad se ispoljiš van, momentalno se čekiraš medju teletabise

Triforce, vialpando, vuk, vo iz kupusa, badvajzer, toma smor e to je za mene parada mentola

Reče Jahtung ahahahahahahahahaha ma daaaj

Dečkitj, pogledaj kakve fazone ti bacaš u navarenom stanju, onako istripovan da si genije

Triforce
Nekada su drugi jebali mene, a SADA
http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2014/03/boban-zdravkovic-promo-2.jpg
Još uvek me jebu

Kapiram da je u tvojoj glavici ovaj vonabi skeč vrste pokušaj kinder surprise skeča delovao šmešno, ali moraš da znaš da neke stvari koje su tebi šmešne, ne moraju to da budu i drugima, dečače. Pogotovo u slučajevima poput tvog, kad teletabis pokušava da biva duhovitim

Dihtunze, nastavi da se dopisujes sa mnom u nadi da ces dobiti moju mindzuu

Spustićemo se niz tobogan,

Jest tu dolaze ove ćerke gastarbajtera iz Nemačke, Švajcarkse itd. preko leta može se navatati neki skupocen pičić, tako se priča sad ne znam rekoh nisam bio.

https://vukajlija.com/forum/teme/73271-jel-ima-u-srbiji-gejzira?strana=2#post_3898874
Evo brt ovo je dokaz koliki si paćenik da ideš do te granice i kopaš po forumu ne bi li našo bilo šta s čim bi me uvredio, plus je ovo po meni skroz ok post pogotovo zbog činjenice da sam bio navaren u trenutku postiranja

I još jedna stvar maleni, uprqvo sam šmrkno lajnu superflejksa koga je gram 120, znači luđi sam nego obično ukanalićubte bre budeš li nastavio tqko bezobraznonda se ponašaš

Dva dana si lomio kičmu svoju slabašnu na baušteli za sečen koks od rendom crnje u parku? Jesi debil, e

To mi je jedna subota dupla dnevnica šta ti oćeš

Ja samo hoću da te postavim na svoje mesto, debilčiću. Tvoja pojava je prepuna fejlova, što ne bi bio problem da nisi pustio krila pa obaraš kvalitet diskusija koje ovde vode odrasli

obaraš kvalitet diskusija koje ovde vode odrasli

Evo sve si reko ja ne moram ništa da dodajem

Šta sam rekao, ajde obrazloži, napuderisani, pobesneli dečače i fejluj po milioniti put, da ti se smejemo malo