Prijava

Nedavno sam počeo čitati prvi deo sage o vešcu (Ja sam naravno ona budala što prvo odigra igru pa tek onda sazna za knjigu) i mogu vam reći da sam oduševljen. Sama knjiga je jako dobro napisana sa šaljivim crnim humorom i doskočicama i naravno upotreba slovenske mitologije i imena, Tako da pitam se dali je neko od vas čitao i želeo bih vaše mišljenje o knjizi.https://www.delfi.rs/_img/artikli/knjige/26/vv/delfi_poslednja_zelja_-_prvi_deo_sage_o_vescu_andzej_sapkovski.jpg Takođe bih želeo vaše mišljenje o video igrama koje su jebačke https://cdn.hitc-s.com/i/233/the_witcher_3_wild_hunt_screen_26_01_5_114583.jpg

Čekaj bre još nisi izdobijao najkonkretnije odgovore oko pitanja za školu, ili se barem nisi oglasio povodom toga koga ćeš da poslušaš, sad dolaziš ovde sa novim pitanjima....

Slazem se sa djotom, imas obraza da pokrenes novu temu ?! E pa necemo tako druškane

Sprema se da cita knjige na odmorima, slusa se bombas vidim daleko ces dogurati

Ovu knjigu sa poco citati mesec dana pre dolaska na ovaj sajt....

Drugi deo obavezno citaj na odmorima onda

...ili sakupiš lepo sve delove pa citaš na rekreativnoj nastavi.

Otvaranjem ove teme postajem ubeđen da tek kreće u srednju al ozb

Hmh otovrio sam ovu temu za ljubitelje knjizevnosti i epske fantastike svi ostali odjebitis

Brate krećeš u srednju, boli te patka, čitaj na časovima nekim nebitnim šta odmor koliko traje 15 minuta onaj veliki štaš pročitati za to vreme?

Okej al ovo je moglo stati u ono "šta čitate" ili kako već one teme vezane za književnost kakvu god. A čitaj na časovima u srednjoj, i ja sam čitao Mein Kampf i tako te kontroverzne knjige a nikada nisam zastupao te teorije samo da pokažem profesorima da mi se jebe za logaritam od x logaritam od y i ablativ trpni neki kurac latinski

Samo pazi se jedan moj ortak je onomad najebao, jer mu je matematičarka kojoj je tog dana uginula mačka napisala kako je na času igrao igrice, iako je videla knjigu, iako joj ju je on pokazao bio....

Znači gledaj dobro da matematičarki nije taj dan crkla mačka samo.

Trebo ju je oterati u pm čovek samo čito knjigu