Prijava

Možda je fejd? Je l fejd?

nije, odo da spavam

Nije, fejd je starija lobanja. Jel Bob Rock upitah te a odgovor ne dobih?

U pravu si fejd je čvršće građe definitivno od ovih pederčića,

Pazite ovu procenu vrsnog dekodera misterioznih slučajeva. Bombaš dva puta ne odgovara da li je ovo Bob Rock. Bob Rock (Roberto Rochi) se ne oglašava povodom ovoga, iako kapiram da prati priču offline. Bombaš ne želi da otkrije jer čovek na slici (potencijalni Bob Rock) nije krvnički pretučen, naprotiv on je ovde u "zavidnoj" formi. Istovremeno, Bob Rock sprema osvetu, lupa glavom kako je ovaj došao do njegove slike sa nekim average muscle likom, okreće brojeve telefona, spreman da nekome jebe mater a istovremeno da spremi ekipu za napad koji je na pomolu. Bombaš ovim jasno šalje poruku, ne nama, već samom Bob Rocku u prevodu "našao sam te pičko, to si ti, ti si čovek na slici" a Bob Rock počinje da kapira koliko je sati. Mi smo ovde nebitni, i nikad nećemo pogoditi jer zapravo i ne treba da pogađamo. Ovo je okršaj Titana.

Ja sam na slici ovaj plavušan ne ložite se

nikad gori forum jbg

Ovaj levo liči na Capt'n Halfbrow

Bombaš, u koverti na stolu mi je tvoje ime, prezime, adresa i broj fiksnog telefona, ukoliko obavim jedan poziv i pročitam ove podatke jednoj osobi, biće velika problena

Smorili ste u pm...

Јан Скшетуски » Ti najviše zračiš negativom, JANE SKEŠUTSKI.. jebem li ti pokolence u pičku ja..
Јан Скшетуски, pre 11 dana

Operacija skidanje Jana sa foruma je počela!

počeli da otvaraju teme za promociju i muvanje, kad nema sajtuša, aj jedni druge.
cimanje stop, pederi stop.