Prijava

albanci nece pristati ni na kakvo razgranicenje.nece dati sever.to samo mi tripujemo da imamo sa cime da pregovaramo.ako ne uzmu sada ta preseva,uzece ih kasnije.svejedno u te tri opstine zive kao zasebna drzava i ne smemo ni da prdnemo tamo.

Ovaj sanitarni opasan defetista na svakoj temi.

aha.sada je varijanta ko me podrzava post.bas je picka taj sanitarni

ŠIRI SE VATRA, NA KOSOVU GORI SVE ŠTO JE SRPSKO: Šiptari rešili da zapale sve, a Haradinaj likuje!

Tronožac
a to razgraničenje je verovatno sever kosova u zamenu za bujanovac i preševo, kapiram da albanci neće pristati na manje

Tuda ide auto put E-75. Mislis da ce Kinez da dozvoli da Taci sedi na naplatnoj rampi i trkeljise njegovu robu iz Pireja za Jevropu?

rekao sam verovatno, odnosno ono na šta bi i vučić i tači pristali možda jer se tako da naslutiti iz izjava, mada ne verujem da će im dozvoliti strani faktor da to i urade, kad malo pogledam

pa ništa onda, celo kosovo je nezavisno u epilogu priče, bez preševske doline i to je to, albanci i žele to zasad, samo sam hteo da eliminišem priču da ćemo pripojiti sever i dobiti zajednicu srpskih opština u ostatku bez ikakvog uloga u celoj priči, na to nikada neće pristati jer vreme radi za njih, bar sa trenutnom situacijom

vidim ja baćo da će biti opet sranja s šiptarima

nisam verovo da ću ikad ovo reći, al onaj zločinac tači je još i glas razuma dole

da haradinaj ima odrešene ruke, već bi se uveliko regrutovalo

или су у шеми и глуме један другом опозицију.

а мислим да вријеме ради за нас а не за њих.

Jeste, sad radi za nas. Zato se i siptarima i Vucicu odjednom toliko zuri da se to rijesi.

Jebo li ih otac, uveli na carine 100%. I nama i vama

Hoce li reagovati ko na ovo kurcenje?

ne znam, haćo mi baš deluje lik koji iskreno mrzi srbe i iskreno govori sve što govori, kao besna džukela koju iz vašingtona i brisela moraju da obuzdavaju

Bice rata kazu svi

A ja cu umrijeti od ljubaviiii

Ko mi tebe uzee, Tamaraa...

Dobro je, sad mogu mirno da spavam kad znam da nas ovi pavijani cuvaju

oвако прави патриота оставља по страни политичке сугласице и ставља се на располагање вишем добру, без зајебанције.

само још да нису јебени https://en.wikipedia.org/wiki/Live_action_role-playing_game па да их видимо у акцији.