Prijava

prihvatio bi jovur sćiptara kao zeta ako je sin odabrao ne sumljam sig. moyda bi bilo frke na stonom al prevazislo bi se to hahah

Sami za sebe su druze jedno pleme koje nije za suzivot sa drugim narodima. Eto da ti uprostim. Pogledaj kakvu reputaciju imaju u Grckoj, Makedoniji i CG, nevezano za nas. Zdrav razum ukljuci malo Jovo

mada real i albanci su se solidno posiptarizovali u new age
Srbi su kroz yu bukv bili anestezirani nacionalnih ideja dok su raznorazni plemenski mejmuni dobili svoje prilike (posledice raspada yu i velika srbija kmecanje)

Sami za sebe su druze jedno pleme koje nije za suzivot sa drugim narodima. Eto da ti uprostim. Pogledaj kakvu reputaciju imaju u Grckoj, Makedoniji i CG, nevezano za nas. Zdrav razum ukljuci malo Jovo

Ovo vjerujem.

Moje iskustvo na temu šiptara je siromašno. Bio do Bara tamo muslimani (obični) sve normalno gospoda. Nastavio do Ulcinja, tamo Bagdad. Nije realno na šta liče ona stvorenja. Nedo bog nikom. Sve mi je bilo jasno kad sam video bež garnituru u crni mercedes - i tako svaki

Bio sam i ja u Ulcinju, ali iskreno nisam bio nešto šokiran u negativnom smislu. Obišao sam i stari grad, sjedio u kafiću itd. Da su Albanci, Albanci su, vidiš da si došao maltene u drugu državu iako je to isto u Crnoj Gori. Ali nisam primjetio sad da su neki mutanti i karakondžule. Bila čak i stara sa mnom, ni ona nije bila nešto šokirana, a više je nacionalista od mene.

Ček, možda jebač ovo ironično rekao, a ja se upecao.

nisam icao u ulcinj el znam da je puno ciganja, al znam da u kekendi kad vidim sciptara znam da je ciganj

true ciganj mu dodje kao nas domaci coek pored ovog mejmuna

Јова
Ček, možda jebač ovo ironično rekao, a ja se upecao.

ma jok jebac je stari nazi true vrednosti bajo

Da li smo spremni za kompromise?

Štajaznam, ovaj novi hetero premijer jeste. Hrvati pederi nisu dali kosovo, a ovaj srbin što jebe kurcem u pičku kaže kompromis.

Zbunjen sam.

ma tebi svejedno em si hrvat em si pechalbar

Svejedno volem kosovo, i moji su ga vitezovi branili

cu kosovo, pa posto je nafta mejmuni jel to gledas