Prijava

немојте да долазите више маму вам јебем

пошто је она тема закључана

ti si poslednji koji je bio potreban, hahaha

zamisljam glavonju kako cacanskim akcentom objasnjava prezent simpl malom Xiaou

сад ја не могу да нађем посао јер су у граду од дваес милиона људи срби на лошем гласу и нема школе која оће србина да прими јер су нека говна хтела да бију агенте или су се у најмању руку напушавали са претпостављенима на послу

крећем се у неких два квадратна километра сваки дан по крају и сваки дан сретнем по минимум два србина које досад нисам видео

пружи ти неко шансу да зарадиш лепе паре ни за шта и није ти доста него мораш да једеш говна и правиш проблеме ко да је ово доба самоуправљања кад је свако говно могло да ленчари и диже глас по фирми а да га нико не истера јебем ти србина најгори смо на планети

nije to nego vas ima previse pa obaraju cenu, ekonomija je to zakon ponude i potraznje

a tek cinjenica da je ovde shvaceno da svako ko zna neki osnovni konverzacijski nivo engleskog moze predavati u Kini... jos malo ce vas sve proterati i placati native

Ovo me podseti ne nekog vukajlijaša što je dobio honorarni posao na sajmu knjiga. Pa je prvi dan na poslu poslodavcu objašnjavao da pogrešno radi i ovaj ga najurio. Haha

Posle se još ovde objašnjavao kako je on u pravu. Ko beše to ne mog se setim.

stecan ako se ne varam

е баш то тилмо

не може србин да ћути и прима сома и по евра минимум ни за шта, мора да једе говна и да се свађа

иначе тако су јапан и јужна кореја (сада и вијетнам то ради) отерали све осим нејтива али они су много мањи овде никад неће пасти потражња и биће места за скоро сваку нацију док не праве срања

da, ali ce uzeti Ugandjani, Indijci i ostali gde svi znaju eng, a rade za 100 evra, ja sam bar 3 puta ostao bez pozicije zbog jebenih indijaca, sta ces ti kad on dodje sa PHD i radi za hiljadu dolara jos ljubi noge kad dobije platu (svojim ocima gledao), a ja trazim 5.,, nema nacije sa manje samopostovanja od njih

добро мање више сам мислио на беле нације, превелики су Кинези расисти да би дозволили да им децу уче чамуге и цигани да не причам да је белац статусни симбол

наравно да школи више одговара да мање плаћа за црнца али онда ће родитељи да одведу децу у школу где је белац

da, ali ce uzeti Ugandjani, Indijci i ostali gde svi znaju eng

hah ovo u kini ne moze da prodje nikad, ja sam nasao sam taj sranje posao u kini i dobio ga ispred crnca iz amerike...crnce gledaju ko zivotinje bukvalno, na belce svrsavaju

ja da se pitam sve bi poslao da odu u kinu jer je sad i narednih 5,6 godina ce da bude raj na zemlji za belog coveka, plus je ogromna da ode milion i po srba ne bi se osetilo. Samo nzm sto se svi lepe samo da rade u tim vrticima gde bukvalno moras da glumis branka kockicu i pevas nesto i pleses i igras se ko debil kad mozes posao skoro bilo gde da nadjes, plus vecere i izlasci za belog muskarca skoro dzabe

ako ne pojebete neku bogatu da vas sponzoriše, džaba ste išli
ionako joj vi sa malim kurcem opet dođete ko crnje naspram lokalaca

kad uđete malo u šemu, glas se ponese da ima novi žigolo u gradu, 20k ojra mesečno laganica

https://www.youtube.com/watch?v=-RZZLPHC3eU

Siguran sam da si se ti toga prvi setio fejd

Beli muškarac jebeni hahahah

to kako oni gledaju belog muskarca govori cinjenica da za 1000 evra glumis klovna njihovoj balavurdiji... eto, morao je neko da vam kaze.

jasam čuo da kad prcaš kineskinju, pička nije u pikselima nego HD

ajde majmunčino čekaoničarska ne prosipaj se više mrš