Prijava

+1 на ремеа, ај што они виде први пут, него што мујица то окачи и онда кад се допадне народу ћути као да је он то правио, хахах какав човек

Nisam ja ni tvrdio da je moje, poslao mi drugar sliku sa takvim tekstom prije nekoliko godina, nisam mogao da nadjem original pa sam napravio duplikat, svakako pripada temi tako da ne sviraj kurcu.

I napisao sam da ne znam jel bilo, jer znam da je fora stara

Ako ce ti biti lakse ni ovaj zadnji mim za indekse nisam ja smislio, i to sam negde davno vidio

bas si jadan

Jesam, realno

Kako da prevedem dole gabana i njeca cemo da hapsimo

down gabbana we will arrest him too

I ja sam ka tako kapirao

Ae neko "Ljudi, majmun je ušao u tenak, biće katastrofa! "

Posteri baš fale.. i reakcije..

Па јеботе толико програмера виси овде зар нико не може један најпростији јебени сајт да направи и тамо да качимо постере и реакције. . .шкк

ovo ti i nije losa ideja...

Па да, кукамо овде уместо да нешто урадимо, главна спика овде тамо постери и реакције

(Ако је паметан може још и нешто да заради)

Келтски ово ми делује да је твој плејграунд

Pa ne može da bude prost sajt ako misliš da bude posećen, kako si ti to zamislio !???

Па јебемга нисам у тој струци. . .али контам да као што овде промениш тему на форуму једним кликом одеш на сајт где можеш да качиш постере...довољно нас има овде а временом ће бити и више, одавно се чека на излив постерске креативности. Е онда може мало да се поради и на квалитету сајта