Prijava

Je l' istina da ovoliko pukla Švajcarska..
http://foresighter.rs/clanci/business/66-kraj-bankarskih-tajni-svajcarska-menja-politiku
sve je to zbog američkog uticaja u Evropi.. od sve te britanske dece, amerikanci i novozelandjani su najretardiraniji

ja ne trolujem mister i ne znam odakle ti to da se ja pitam zasto ljudi beze iz cg. pitam se zasto uopste beze iz domovine, koja god bila. razumem profa, on nema u srbiji filharmonije da diriguje ali zasto beze ovi ostali?!?

odakle si ti pobega. ne cini mi se da si oduvijek tamo. u BUDVA

živim na 30km od mesta de sam rođen pa ako sam pobego neka sam

ima li džamije tamo gdje si rođen. ili si rođen gdje džamije nema.

Nemoj da misliš da je Budva metropola, nisam to rekao

jok ne lizemo, vucicu vise ni noge ne vire iz zapadnog dupeta. djindjic x 100

Slazem se, ali osim penzionera neces cuti mnogo komentara "To Vucicu legendo", dok ovi Milogorci drze sliku preśednika, EU i NATO zastave pored kreveta i drkaju na to svako veče otprilike

A i obala im je kurac u odnosu na Hrvatsku npr

Mada slazem se Pliduom, ako se Kosovo odvoji mozda CG nece vise biti najjadnija

Brt pitati se zašto ljudi odlaze iz Srbije/rendom Balkanske zemlje je usto kao i biti zbunjen zašto pada mrak.
Trolaš jbg. Nisi tolki mag internetovanja.
Možda CG i neki drugi gradovi-države tipa Luksemburg nemaju filharmoniju...

Sereš brt ali ono...žešće....

Monako ima jedinstvenu trku Formule 1 na koju dolaze sve najgotivnije i najbogatije glave iz celog sveta.. tu su fešte.. tamo je zezanje

Samo da kazem da je najbolja stvar ikad sto smo se odvojili,zamisli blam da zivis u SCG lolcina jebena aj da je samo Srbija a imamo tu teritoriju,ovako...

svaki glas treba da se čuje na vukajliji pa i mujov i misterov itd

Slazem se da je Makedonija u najvecem kurcu od svih pripizdina na Balkanu. Ima sve sto jedna balkanska prcija moze da ima - siromastvo, etnicku netrpeljivost, kulturu zivota na nivou prosecne africke kolonije, a uz to nema ni neke urbane centre (osim mozda Skoplja, al kad vidis one statue bolje da nema), ni more. Na sve to, govore bugarski.

Ne znam, ja i dalje imam utisak da je civilizovanija od CG, najvise mislim na juzni dio gde su pretezno bas Makedonci, jer sjever im je pun Siptara.

Po ljudima mislim, finansijski jesu u kurcu i sve to ostalo to stoji (mada su im i cijene dosta nize)

Ako je nekad neko ovde bio u Djevdjeliji npr, vjerovatno ste vidjeli da vecina ljudi ni ne zakljucava kuce jer kriminala skoro da nema uopste (sad ce neko da napise pa kad su toliko siromasni da se nema sta ukrasti xe xe), a kod nas bi ti ukrali i kozicu sa one stvari

ne znam, obe drzave su teske vukojebine, samo sam naveo neke uopstene razloge zasto mi se cini da su makedonci ipak u nesto ozbiljnijim problemima od crnogoraca i ostalih balkanskih naroda

ne znam, obe drzave su teske vukojebine, samo sam naveo neke uopstene razloge zasto mi se cini da su makedonci ipak u nesto ozbiljnijim problemima od crnogoraca i ostalih balkanskih naroda

Ma jasno, rekao sam ti i da se slazem s tobom svakako, samo mislim da su bolji po mentalitetu i ponasanju to je sve

i ja se slažem sa gornjom dvojicom