Prijava

Da li pratite najjaču humorističku emisiju na ovim prostorima u skorijoj istoriji?

Za nubove:
https://www.youtube.com/watch?v=JIGqQETbhAw

Dobar je, sad se uopste ne vidi da mu je neprijatno.

Zaklao bi ga ko pile dete mu krvavo jebem

Druže ja nisam nikakva lepota i to i nos imam poveći al ono je karikatura od lik hahah

Pa cela porodica je oličenje lepote...

lik kada progovori imam utisak da ce se slogirati.neki tikovi na faci.

za ovog je logor jedino okruzenje koje bi ga trpelo

еџеџе лабо

Nakaza jebena. Dokaz da dete Bogomoljke i Kranga može da uspe ako proda dušu Sotoni.

osjecam blazenstvo iz razloga sto ne znam ko je on i cime se bavi.

zbog ovakvih ti bude drago što si večito koštunica, pa nevera kolko negledljiva i nagrđena pojava

Zar nije bila već tema ili samo na transferu?

Lik koji montira snimke sa ekipom, pitaju coveka sta mislis o necemu, a onda namontiraju drugo pitanje da covek ispadne debil. Trenutno postoji 200 ljudi spremnih da mu polomi kicmu, kao i nebrojene sudske tuzbe. Nece izaci sa robije kad se vlast promeni, tamo ce ga silovati dok se ne usere. Ne kapiram budale koje se uvale toliko duboko zbog bilo koje vlasti... Najgora stvar koju je psihopata vucic uradio nisu izdaja i prodaja drzave, vec sto je hiljade ljudi doveo u bezizlazan polozaj kad padne. Nije ovo 95 ili 2000, na internetu je sve sacuvano i osveta ce biti tragicna.

pa zar ne vodi on ovu emisiju vec tipa 2-3 godine?
Lav Pajkic, i cerka se zove isto nesto arogantno tipa Konkubina Bjelica Pajkic

Nisu mu ni cale ni on toliko pregrozni uzivo btw.
Cak mu cale ima manju glavu nego na TVu.

Zapravo mali Pajkic je i prijatna pojava. S tim sto ne znam je li to objektivno tako ili su stvarno toliko nakazni na ekranu da te i najmanje moguce umanjenje te nakaznosti odusevi i deluju ti pristojno izgledajuci.

zagoreo si ti prijatelju ako ti je on prijatan

Ja sam gledao dve prve epizode, bilo je ono sto ovde kažete, pauziranje na po dva minuta, parada krindža jbt.
Posle sam obećao sebi da više neću to da si priređujem...

Bombas opterecen analnim seksom izmedju dva muskarca. Zlobnici bi rekli da je latentni gej.

Lav Pajkic, i cerka se zove isto nesto arogantno tipa Konkubina Bjelica Pajkic

Vila Bjelica Pajkić, za nosinu bolja od keve :)