Tema za pušače i pušač'ce

  1. Да ли сам ја икад рекао кога и шта јебем? То Бурзум јебе готичарке и емо цаве. Ја сам ћутао одувек...

  2. Jebe on, al' pogrešne!

  3. Ajoj, ode veliki jebač na drugu stranu, leleeeeeeeeee.... Prešao si na mračnu stranu Dankane...

  4. Dube, ljubavi, ajde malo na fbuk :D

  5. Ranije su pušili svi redom: i bogati i siromašni, i lekari i radnici gradske čistoće. Najnovije tendencije idu za tim da će u skoroj budućnosti cigarete konzumirati pretežno niži socijalni slojevi, koji će istrajati u pušenju u skladu sa opravdanjima kao: to mi je jedino zadovoljstvo, ako se odreknem kafe i cigare, šta mi preostaje? Joj dobre one cipele, 250 dinara kod Kineza, ajd’ da kupim, to su mi 3 pakle cigara, pa koliko traju, da traju!

    Slušajte ‘vamo! Kada sam ja mogla da ostavim cigarete posle 20 godina pušačkog staža, možete i vi. Što pre to bolje.
    Muškarci kako žele, ali bih volela kada bi bilo što manje žena pušača.
    Stalno se doterujemo, a iz usta opet smrdi na duvan? Kada ste na ulici, dok čekate prevoz, pogledajte fizionomije sredovečnih i starijih žena sa cigaretom u ruci. Da li možete da se poistovetite sa njima i da li hoćete da izgledate kao one kad budete u njihovim godinama i da sve računate kroz paklu cigara?

    I još samo ovo: nisam se ugojila iako sam prestala da pušim, čak naprotiv!

  6. Ali ima nešto privlačno u zrelim ženama koje zapale pljugu. :)

  7. To je bilo nekad u modi kao npr. dlakave noge i sl.

    Sad jedino da privuku onim pušačkim borama oko usta i glasom kao iz cisterne gradskog vodovoda :)

  8. Kada sam ja mogla da ostavim cigarete posle 20 godina pušačkog staža

    Odavde pa na dalje sam razmisljao koliko imas godina. :)

  9. Hahaha, nisam počela da pušim sa 10 godina, nego sa 17. Prema tome, nisu u pitanju nikakvi nenormalni pušački počeci. Dakle,imam punih 37 godina, a sada nastavite da razmišljate o ostavljanju cigareta.

  10. Ohho.
    Ja kontam sa 9-10. :)

    Prestao sam prosle godine. :P

  11. Prestao sam prosle godine. :P

    21. februar 2011

    ...i opet počeo.

    03. maj 2011

    Kol'ko je meni ovo bilo smiješno.
    A zajebano je to kad ostaviš i opet počneš posle godinu i nešto.

  12. Haha. A jebiga.
    Za sad mi najviše odgovaraju marlboro flavor.

  13. Alergičan sam na duvan, doktor me hoće objesiti što pušim, al' kad volem, jebeš me.
    Rekao sam mu vako: "Doktore, možeš me zadaviti, možeš me mučiti, možeš ma svašta nešto, al' cigaru ne ostavljam pa da je zvijezda božija!"

  14. ogrebem se ponekad, al kad ne uzmem ne osecam ni najmanju zelju
    vikend pusac sto bi se reklo

  15. НАБИЈАМ СА СВЕ ФИЛТЕРОМ! ГУРНЕМ ЦЕЛУ МУШТИКЛУ!

  16. Upravo sam uradio onu foru sa kremenom. Da ti "pucka" cigara.

    Kako to gej zvuči...

  17. САБИЈАМ ЦЕО БОКС ПРАВИМ ГАСНУ КОМОРУ ОД ГАЈБЕ!

  18. Пушим зато што ми често треба. Одличан лек против напетости и нервозе. Уз њихову помоћ сам бројне проблеме превазишао. Сада сам једноставно навикао.

    Волим куржиће од дима да правим. Знам баш добро. То ми се некако највише свиђа. То и осећај када попушиш јутарњу, прву цигарету у току дана.

    Подједнако пушим и у друштву и кад сам сам. Зависи, можда ипак мало више у друштву.

    Наравно да јесам, сваки пут када плућа заболе помислим о остављању. Не знам како ћу, али морам да баталим под хитно.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.