Tema za pušače i pušač'ce

  1. Brt ja taj parlament sam kupio par puta i uvek bacio zadnjih 5 pljuga. Da l gizem filter ili šta al posle 3 dima više ne može da se vuče spljošti se ono govno i ćao. Mučenje

  2. Pušači smrde.
    Vi smrdite.

  3. +1

    пљуге срање су

  4. žene koje puše cigare su upola manje atraktivne i imaju sirotinjski ten

  5. Haha koji ste nelordi sto ne pusite

  6. I vidi se da vam je krivo zbog toga

  7. Parlament akva blu jebe, samo što sam sirotinja, tako da prc. Laki crveni/plavi cepam. Sad nešto jedem govna sa elektronskom, ok je zajebancija ovako u zatvorenom da ne bazdi i do jaja je jeftino, ko nargila ukus, još uštekam bar pola pakle dnevno, a jedno punjenje mi traje skoro mesec dana, al' nema šanse samo elektronsko gomno, nemoš piti bez pljuge, nije to to. Ako ikad prestanem, biće zbog kinte, imam odlične šanse da riknem do pedesete zbog pljuga, genetika jbg, al' jebe mi se, od nečeg moraš, što bih uskraćivala sebi nešto tako preljepo.
    Al' najveće razočarenje mi je Sobranie, one šarene, izgledaju predrkano, a ništa bolje od bilo koje druge krdže.

  8. Ubedljivo najbolji komentar u vezi elektronskih pljuga je dao Rej Velkoro: "Kao da robotu pušiš kurac!"

  9. Пљуге фуј
    Буксне укусне су

  10. Pušim Bonda crvenog dugog zadnjih par meseci. Počeo sam sa lakijem međutim sad ne mogu da ga smislim iritira me strašno. Puših i LD koj je ok ono za jeftinu cigaru. ima dobar filter zanimljiv neki nemam pojma. I LM svašta nešto al Bond jebe Bond standard jee

  11. Ne konzumiram, al imam zanimljivu stranicu na tu temu:
    http://www.cigarettespedia.com/
    EDIT: Ne znam da li je ko pomenuo, ako jeste izignorišite.

  12. Posle, kad se sve sabere nekih 5,6 godina, rešio sam da batalim pljuge. Evo čist sam već 12 dana. Rešio sam da batalim iz čista mira jedno jutro, jer sam veče pre prepušio toliko da me je bolelo nepce (izašao mi plik) i desni su se osećale na metal i pekle + odnekud iz usta je curkala krv. Sad posle skoro pola meseca nepušenja počinje krv da se vraća u desni, nabubrile mi od krvi samo tako.
    Nemam uopšte želju da zapalim, osim kad sam u društvu/kafiću. Baš je smor kad naručiš pivo ili kafu pa ispiješ za 10 min jer nemaš pljugicu pa ne degustiraš natenane jbg

  13. Sutra tačno 2 mjeseca kako sam batalio nakon 16 godina ravno. Pljuge poyy

  14. poskupeo laki strajk na 230 din :-(

  15. hehe odlično

    sad ću više para da uštedim kad ga ne kupim :DDDD

    JA NE PUŠIM

    HEJ POSETIOCI FORUMA

    NE PUŠIM

    ne trujem se, imam zdrava pluća :DD

  16. Ja ostavio pre pešes godina. Motao sam i De Santis trošio.
    Bolje je bez.

  17. ko da je 1957-a.svi furaju tabakere,rizle,duvan.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.