Prijava

Линкове на сунце па да донесемо одлуку.

Onda, ponovicu, ja se izvinjavam, banujte Zapatu sto klevece xD (ovo za Zapa je sprdnja i njegov post deluje kao sprdnja, msm da ne bude opet spocitavanja sprdnje meni). Samo sam ja preosetljiva na temu, pa ono...

nemojte dirati analnog, dobar je momak.

Što se ne razmodujete, debilkoi? Msm terate ljude bezveze, kad vide koja debilana moderiše verovatno izgube želju da se vrate ovde. Ne garantujem ali pretpostavljam, ono dosta njih se žalilo pre napuštanja sajta da ste partibrejkeri i debilkoi koji ubijaju svaku zabavu ovde i ponašaju se k'o slonovi u porcelanskoj radnji... i da odlaze zbog vas... Koliko moraš da budeš sujetan da bi držao poziciju po svaku cenu, uprkos pritužbama ogromne većine članstva... svi vam govore da se sklonite i gađaju vas govnima, a vi i dalje ne silazite s kurca masi... onaj Bruce, šta god mislio o njegovom antitalentu, bar je imao dovoljno obraza da podnese ostavku kad je to masa nezadovoljna njegovim ponašanjem, zatražila od njega... a vi ste baš bizgovčine bez trunke dostojanstva, stoka šuta i bezrepa. Treba vas govnjivom motkom

Brus se povukao pa posle 6 meseci pisao postove “eto kako su trazili moj razmod a ja mislio da smo prijatelji smrc” tako da ono aj ne seri

Ciklon se jedini povukao na keca cim je bilo prituzbi od kako sam ja ovde

Kralj patetike, to je deo njegove ličnosti ali makar je dao ostavku, eto, makar nije govnar bez obraza kao sadašnja garnitura koja se baš onako bezobrazno osilila. Ponašaju se za DANDARU

Ma ovi su sad neprimetni sto je uvek pohvalno. Osim kosmopolite koja se trudi da bude primecena na bilo koji nacin da je mladja bila bi sluty ovako samo tripuje da je uzvisena iz nekog kurcevog razloga sa svojom izandjalom plavom kosom i nosingerom ko noz za burek

Kao ja sam moderator ja sam uzvisena haha tako mi jednom jedna rekla e necu se raspravljam ja sam masinski inzenjer ja prdno u sebi od neprijatnosti

Haha pa pomerila je granicu jadnosti dve lestvice iznad, meni je najblamantnije što ona veruje u to da je nešto uzvišena zbog jebenog ban gumba na osakaćenom i desetkovanom sajtu koji posećuje šaka poslednjih Mohikanaca, ono pre pet godina oni retki koji su imali svest o njenom postojanju na vukajliji su je doživljavali kao pa ne znam brate, nekakcu daunastu pojavu, generički nalog koji ide po definicijama, lajkuje i ostavlja "ahahaha" komentare

Obicno ima bagove da banuje kad neko napise nesto istinito lol ne smetaju joj lazi. To valjda mentalna nespremnost da se suoci sa cinjenicama sta li vec

Mislim ovo sto se slazemo povodom ovoga ne znaci da i dalje ne mislim da si neki kretenko jer je opsteprihvaceno misljenje da je kosmopolita labilna to bi bilo kao da ne mislim da si debilko jer smatras da je zemlja sfera

Njoj odgovara jedino kad joj podilaziš i šlihtaš joj se i udeljuješ joj komplimente, koliko jadan i nezadovoljan sobom moraš da budeš da bi pronalazio sreću u takvim stvarima, i to od strane rendom likova sa neta

Naravno da se razumemo, poklapanje sa tobom u stavu prema nećemu ne menja onaj moj generalni o tebi kao debilnom tatinom sinčiću sa kosove koji samo srlja

Потписујем све што је г. Римљанин рекао овдје. Капа доле плодитељу

Ma samo teraj, al ne očekuj poštovanje neko msm eventualno od Maestra tipa

Sve mi suze niz ledja liju :(

Čika Buljo, daće Bog da se uljudiš jednom. I batali to šlihtanje pogotovo kozapoliti, matora ne zaslužuje ni da je pljuneš u facu ogavnu. Kažu da je Bohor upregne u volove, okrene je nosurdom na dole pa ore lola sve u 16

Људина сам ја увијек био а за тебе нисам сигуран. Осим што вријеђаш појединце које би требало и што ти дајем аплауз на то, дјелујеш ми претјерано курчевито и давиш неком дозом негативизма.

Uopšte nisam negativan, protiv negativizma se borim, protiv ovih što nameću nekakve šablone ponašanja ovde, a sami sa sobom nisu čisti prvo, ne umeju najbanalniju stvar da isteraju na čistac i banuju ili traže ban za svakog ko im se ne sviđa ili im ne laska tipa, haha jebote ako svoj opstanak ovde moram da obezbedim lizanjem nečijeg čmara, onda mislim da tu nema prave slobode mišljenja...ko poslednji izađe nek ugasi svetlo, Bombi na tebe mislim