Prijava

Veliki pozdrav za Rimljanina, jednu od najvećih rokenrola Vukajlije posle Bob Roka. Rekao bih ti da mi sejaviš u pvt ali znam da će se neko lažno predstaviti kao da si ti jer za Boga Oca Sapsitelja ne zna takav mentalni sklop. Da nije nekih dobrih ljudi među milijiom ovdašnjom ja nikada ne bihbijo vraćen nazad. Ai dobri ljudi milicijski koji kao da nisu naši su shvatili da je reč Boga Oca Sapsitelja čija je ruka na ramenu mom bitna da ovo mesto bude pročišćeno od zlih duhova i loših vajbova. Zdrav mi bio VUKAJROLO!

Kako bih voleo da imam ovoliko slobodnog vremena za virtuelni život kao vi, da znam sve afere na sajtu vukajlija.com. A ja nemam vremena profilnu sliku strpati neku. Ali dobro to je razlika između vas. Neko radi i zarađuje, drugima vukajlija život. Žalim vas...

bokte, vidi ga rimljanin

dupli nalog svojevremeno opako trpanog autora, jebalo te i kuso i repato po forumu, sad dolaziš sa duplog i kao čist sam ko suza
sledeći put kad dođeš, skupi muda i prvo se predstavi ljudima, kako je sedplas svima lepo rekao ej ja sam

tako mi jednom jedna rekla e necu se raspravljam ja sam masinski inzenjer

najezio sam se od blama dok sam ovo citao

Маестро ♦
Kosmo, ne znam kako da započnem, a imam osećaj da nije u redu da odmah predjem na stvar. Znaš, muškarci se plaše lepih žena, a i žena na položaju. Ti ovde važiš za oboje. Ja sam skroman mladić, eto, ovaj sajt mi služi za zabavu. Nikad nisam nikoga upoznao preko ovog sajta, a još manje muvao neke vukajlijašice. Sada svakako, u ozbiljnoj sam vezi, na pragu zajedničkog života, a onda veridbe, svadbe, deteta. Ona je ta. Znao sam to još na prvom sastanku. Ja sam takav, znaš, kad kupujem patike, ugledam one kakve sam zamislio i kažem to je to, dajte mi br. 43 i kupujem. Tako i za žene. Mada, nebitno je sve to sada, ovo ti pričam da ne shvatiš ono što tražim kao neki vid flerta ili pokušaja nečega. Zapravo samo sam hteo da vidim kako izgledaš, da saznam nešto o tebi. Ako je potrebno, mogu ti poslati moju sliku, čisto da znaš kome si poslala. Eto. Ako se pitaš zašto, pa eto, stalno se provlačilo ovde da si prelepa pa sam samo hteo i ja da vidim to

pre 2 godine

Маестро ♦
Kosmo zar seen nakon ovakve poruke

pre 2 godine

ja se i sad ježim

ajoj gospodine

Maestro, javi mi se dok sam u Sapcu, jos par dana, da vidim postoji li nacin da ti se pomogne, ti si zaglibio bas duboko, mislim nije da nije bilo signala svo vreme, ali pripisivalo se trolu. Sve ovo je ipak jedan poziv u pomoc, a vi se sprdajte do sutra

Bombas, ne razumem na sta aludiras

vristeca depresija jebeno

Lepo si to primetio Bombas.

Mnogi su mislili da je njegovo ponašanje trol, a ispalo je da ima nekih psihičkih problema.

Thilmo
Mnogi su mislili da je njegovo ponašanje trol, a ispalo je da ima nekih psihičkih problema.

Svetlana, ti i Sojin komadić ste manijakalno postovale u isto vreme na temi Maestrovi tigrovi pa se zaključala.

Molim otključ.

Srdačan pozdrav.

Thilmo
Mnogi su mislili da je njegovo ponašanje trol, a ispalo je da ima nekih psihičkih problema.

Hahahagahahagja

Nije daleko od istine. Xd

Elem, Svetlana, otljučavaj temu.

Cecika, ti si najaktivniji mod.

zaključala sam. potrošena je tema, uzalud mlatiš sa pitanjima na koja znaš odgovor jer si bio tu. ti si i otvorio temu.

?

Pa Maestro je otvorio tu temu o sebi.

Sad ce jos ispasti da je Thilmo Maestro.
Kakva Televisa presenta...

Хах крива тема.

ne ne, dve smo razlicite osobe, ovo je Thilmo ako neko nije znao