Prijava

Vidim da vas nagrade nisu baš nešto spec inspirisale...a sve moderatorke danas idu u bjuti salon a moderatori poste, ccccc

:optužba: Žajk me pokro sa Fejsa mimom :optužba:

:ozbiljna optužba: Štaviše, vidim da je on lično lajkovao! :ozbiljna optužba:

Auuuu Žajče odmah se javljaj, za ovo može i da se banuje!

Meme-kandidat no.3 pod znakom pitanja!

:optužba: Žajk me pokro sa Fejsa mimom :optužba:

ahahahha prijatelju moj dragi, ali i jedan i drugi mim koji sam napravio si ti lično odabrao (ako se ne varam) kad su bio moderator,a napravljeni su u SKLOPU POSTERA, ako nije sve obrisano, tj. ako ima negde sačuvano u nekom "budžaku", onda se lako da proveriti.
Napravljeno sa profila Zhajk, još davne 2014, ili 2015 čini mi se, ako je pre toga stavljeno na fejs, onda se izvinjavamo, ali ne verujem da si baš toliko bolestan da savladaš žajkizam.
Hvala lepo na saradnji!

Čeka se Agilni da replicira na ovaj spust!

Ајде одбануј Крајслера, смарачино дебилна.. не знам ко те то слагао да си допадљив људима, кад си прави мали сујетни педерко.. понашаш се као оне мале, ружне женице што се кезе извештачено онако и глуме љубазност неку љигаву, па ти после утерају курац или изоговарају најгоре иза леђа.. што мрзе цео свет јер су и саме себи одвратне и нико неће да их јебе.. то си ти, један кисели, извештачени смрда, профе.. мене си бановао, а увек сам те подржавао, хахах па ето како враћаш, као те женице што им мало кад им помогнеш као човеку, него би још и да их јебеш

Druže, niko nema specijalan tretman ovde...a i ko sam ja uopšte da isti bilo kome pružam. Nešto se ne sećam ni da smo ovce čuvali zajedno, to si ti sanjao. Uvek sam za neku normalnu komunikaciju, kao i ostatak mod-tima, ali kad krene da se baljezga po sajtu i opstruira rad na istom onda moramo reagujemo. Tvoja logika "sajt je ionako u kurcu, čemu pravila" ne pije vodu, barem ne kod mene, taj oblik anarhije potraži negde drugde na www-u. Bez ljutnje.

Нисмо ми другови, не дружим се ја са таквима попут тебе, и не обраћај ми се убудуће, квариш ми репутацију педерa.

не знам ко те то слагао да си допадљив људима, кад си прави мали сујетни педерко.. понашаш се као оне мале, ружне женице што се кезе извештачено онако и глуме љубазност неку љигаву, па ти после утерају курац или изоговарају најгоре иза леђа.. што мрзе цео свет јер су и саме себи одвратне и нико неће да их јебе.. то си ти, један кисели, извештачени смрда, профе.. мене си бановао, а увек сам те подржавао, хахах па ето како враћаш, као те женице што им мало кад им помогнеш као човеку, него би још и да их јебеш

dragi mačku, ne znam koji si i kakav si ali kad sam video ovaj post, dobio sam neodoljivu želju da postujem
nisi trebao da koristiš ovoliko vulgarnosti, al' stvarno... a da si u pravu, to jesi... nešto slično se i meni motalo pre 3-4 godine ali nisam znao kako da definišem
ni ja nisam ljubitelj profa kao lika, ali kao autor i mod daleko od toga da je loš

Cxestitke profe na umodovanju!
I, DA ČESTITKE I BRATU ČEGSU!!!

Koji kurac plaćam psihijatra 60e kad ste me vas dvojica izanalizirali bolje nego čitav konzilijum istih...i to za džabe. Ono, hvala, trudiću se da se popravim kao čovek :*

@gugi

Baci neku novogodisnju, kako nemaš tu želju jbt

Гуги, драго ми је да и ти видиш Профа овако.. значи да је ипак до њега, и да сам у праву.. има пар симпатичних дефки, али ништа више од тога. А као особа је, па керов курац

И задовољан сам што је завладала нека прећутна слога на сајту да се бојкотују твоја такмичења, умри у самоћииииииИИИИииииииИиИ

Хахах клошару, мењаш тост, па прегладан си и званично.

Откључајте тему, преко курца нам је ова владавина крембила

https://vukajlija.com/forum/teme/65008

profe, u čemu je poenta takmičenja, odn pravilo? trenutno me pukle emocije pa ne mogu da čitam... po litre štoka nije malololo
žrekla mi žena da sam nenormalan sa sneki i njene maline vru
će