Prijava

https://pics.me.me/hard-times-create-strong-men-justin-trudno-strong-mer-create-15149930.png
Zanimljiva teorija i čini se da se kroz milenijume ljudskog postojanja više puta potvrdila. Šta vi mislite o tome u kojoj fazi se mi trenutno nalazimo i kuda nas trenutno stanje sljedom ove teorije vodi?

Nalazimo se na ovoj zadnjoj, weak men create hard times, samo nisam bas siguran da cemo prespojiti do ove prve kao sto bi trebalo, s obzirom da su danasnji "men" ili instagram pedercici, ili navijaci i huligancici, svakako ni jedni ni drugi nisu prosli kraj muskarca, a kamoli "strong" muskarca...

eto kad i crna gora ima gej paradu haha

налазимо се на крају вријемена, Христос ускоро стиже, бојте се!

Hard times create weak men je kod nas varijanta

Uskoro dolazimo do Hard times kill all men.

"ljudi nema đe dobra nema"

sve ove faze se desavaju u isto vreme jer nije svima zivot isti i mnogo je banalizovano sve ovo, nije sve krajnost

Naravno da nije ali ima malo istine u ovome.

konkretno kod nas los zivot stvara pokunjene ljude po kojima mozes da gazis, bez ikakve naznake da u njihovoj glavi postoji zelja za otporom

Ako bolje pogledate, ovo je neki ciklus koji se odvija u 4 faze. Sada kad ovi slabi naprave teska vremena, izniknut ce generacija jakih koji ce stvoriti bolja vremena. Ako je po ovome, onda nase potomstvo čekaju svjetlija vremena

Samo je problem sto su teska vremena odavno napravljena, i prisutna vec decenijama, a ta generacija jakih nikako da iznikne, vec nicu samo slabije i slabije

Вузи
налазимо се на крају вријемена, Христос ускоро стиже, бојте се!

pre 2 sata

Neće brt, kasniće, pokvario mu se golf dvojka.

Jbg tebra, teska vremena su napravili oni prije nas. Isti ti koji sada palamude kako su nove generacije ovakve i onakve. Isti ti ljudi danas izlaze pred kamere i "nude" rijesenja. Cekajmo da pomru pa cemo onda dizati naciju na visi nivo !!

smaras s ovim temama preocigledno je da si mnogo dosadan lik uzivo i da nadomescujes to ovde palamudeci, ono napravi neku zajebanciju od teme smorio si

Dobra tema.

Mada iz perspektive Srbije kad gledam prvu fotku - Hard times kill strong men.

Pa svakako je zanimljiviji od profa ili tako neke ženice koja kao zove na pivo i zezanje.. a onda te banuje trajno i pobriše komentare i postove

Ne nalazimo se nigde jer je ovo prilično tupava konstrukcija, stvorena primarno da izgledaš pametnije na zurkama i tako nacinis prvi korak ka tome da ti ga neka ljubi ustima.

Ako bih morao da biram, sad su good times i bice jos bolji times, prosta progresija, jer, kolko god ja bio weak, cisto sumnjam da mogu stvoriti atmosferu da svako peto novorođenče preživi, jer mu mama preprljave grudi ima, a to je njemu ambalaža, jelte.

Naravno imas cmarove planete gde hard people create harder times poput somalije i sl ali i to će se srediti. Cela planeta bice hrpa debilcina koji drkaju smartfon