Prijava

Pozdrav, interesuje me kome mogu da se obratim sa zahtevom da se ovaj profil obrise ili da se izmene (pseudonomiziraju) privati podaci, odnosno moje korisnicko ime i email adresa?

E-Mail mozes sam promijeniti, korisnicko ime - sta te boli kurac, ne zoves se tako u licnoj karti, nek ostane. A profil se ne moze skroz obrisati, mozes samo da podatke te promijenis i ne ulazis nikad vise. Sajt ce uskoro krepati i onako pa ce svi profili nestati, mozes samo da sacekas ako te mrzi da mijenjas podatke

To me podseti da mi je ime na gmailu za ovaj profil danko jebote otac, imam profil još od kad je danko Lazović igrao u partizanu jebote

I ja bih voleo da se obrišu neki moji profili ovde.. ne mogu da živim sa sramotom koju su mi naneli neki debili ovde.. degenko mene da šalje na "hlađenje" ili da me ona debilka bosančurska "PUŠTA" na Vuku ma hahah pa jebote.. to je za mene poniženje kakvo nisam doživeo još od kako su me hapsili u rl

Ja imam profil od 2010te.. pa šta sam dočekao

Глуп си ко буквина ћепаница боби

Da me jedan čika Bulja ovde nekažnjeno vređa i proziva.. Bolje da idem, da mi ne presedne ova ruska

ovaj fejk bob rok ili ovaj sto je otvorio temu?

Будала нека. Трајновали му пет профила јер је јебавао модераторима све по списку

Sve ti je rekao Mujo, pozz.