Prijava

Бољо какав је био Вучуревић?

Једна од највећих херцеговачких сељачина које сам упознао. На страну то, баја је био поприлично добар градоначелник. Знам да је многим људима средио посао, изградио неке фудбалске терене, зграде у некада оронулим насељима које је преуређивао итд. Мало је крао као што је и свугдје ствар али у границама нормале.
У овим изборима кад је стављена тачка на његову власт показао се као ушљиво говно. Толика доза сељаклука називајући другог кандидата клемпотресом, глупаком, ретардом, страним плаћеником.. И добар дио тога је изрекао на телевизији човјеку у лице, само зато што је овај имао већу подршку Требињаца. А послије кад су избори окончани умало није почео да маже говнима цијело Требиње и Херцеговину у интервјуу на телевизији, једва га ови из странке уразумили. Јер тобоже људи нису били у стању да препознају његов бриљантни политички ум и аутократију Бањалуке коју СНСД странка доноси.

Једна од највећих херцеговачких сељачина које сам упознао. На страну то, баја је био поприлично добар градоначелник. Знам да је многим људима средио посао, изградио је неке фудбалске терене, зграде у некада оронулим насељима које је преуређивао итд. Мало је крао као што је и свугдје ствар али у границама нормале.
У овим изборима кад је стављена тачка на његову власт показао се као ушљиво говно. Толика доза сељаклука називајући другог кандидата клемпотресом, глупаком, ретардом, страним плаћеником..

I onda slajd šou svih čikabuljinih psovki, uvreda, pretnji, primitivizama...

Ја само преносим шта је човјек рекао а теби ако сам ја некада нанио комплекс истим ријечима јбг децхко

Чика Буља иначе идејни креатор свих наведених псовки и увреда

Baš si me potreso, evo još mi se ljuljaju jaja

Даун у чизмама Римљанин јебени ХАХА

Opet si propustio terapiju... inače sa 50 ljudi dnevno možeš da se družiš jedino u ustanovi zatvorenog tipa, tako da kapiram po tome, i po tvojim postovima, da nam najverovatnije pišeš iz Toponice

čestitam dobojlijama na novom načelniku hahahahahahhahahahahaahhaa

Хахахахахаха. Па хвала Главни. Ја нисам ни иш'о са гласам. Знам када сам дошао са славе Шајиновић кмечи да су покрадени гласови.

Честитке Требињу на новом градоначелнику ахахаха.

Bio jedan momak posmatrač u Čivčijama, i bilježio izlaznost. Izašlo 105 birača, kad su otvorili kutije ima 315 listića....svi za Jerinića....

ХАХАХАХА!!! Ма и код мене у селу исто ххаахахха...

dobro vece republiko srpska moze li mi neko reci kolike su prosecne plate u rudniku boksita u milicu danas za razlicite pozicije pitam cisto ovako informaciono posto je to nekad bio najbolji posao u bosni celoj

Glavni
Bio jedan momak posmatrač u Čivčijama, i bilježio izlaznost. Izašlo 105 birača, kad su otvorili kutije ima 315 listića....svi za Jerinića....

A kad su ti isti ljudi radili to isto al pod patronatom SDS-a e tada su valjali i tada nije bilo smiješno što je Doboj dobio poslanike, odbornike, načelnike i gradonačelnike.

Šta ti je politika, od čovjeka napravi kurvu za 8 sekundi.