Prijava

definitivno se povlacim sa vukajlija.com, sramota me da vidim glave koje se skupljaju ovde

glupi ste ko kurac, zbogom

A nemoj batke, je l da te opet čekamo za 7 godina?

Nisi se zahvalio za kresove

Mene od para više zanima zašto su ljudi toliko glupi da kad umre prosečna narkomančina tipa Vitni Hjuston, Ejmi Vajnhaus itd itd milioni oplakuju i opravdavaju te ljude jer su poznati, a kad prosečna narkomančina NN lice s ulice umre svi ga/je pljuju ono sve najgore, "fala bogu prljava narkomančina napokon krepala/to što je radio to ga je i stiglo/sine pomeri se od narkomančine u stanju raspadanja..."

Nisi se zahvalio za kresove

Valjda se zna neki red majku mu

Da, u vašim mamama.

Ode i ne zahvali se za kresove. A znamo, bilo ih je :/

преплаћени на шта?

Mlad. Buntovan. Samoupravljač.

"Naravno da mislim da su preplaćeni. Šta, oni samo trče, znoje se, glume nervozu, kao pokušavaju da dobiju i ja trebam da budem euforičan zbog njih? Bitno je učestvovati."

https://i.imgur.com/QBVIvbx.jpg

pa nisu oni krivi sto su popularni.nisam za to da oni zasluzuju te pare zbog svojih sposobnosti,zasluzuju jer ljudi sami placaju da ih gledaju.meni njihove vestine ne znace nista.volimda odgledam tekmu ali taman posla da placam da bi gledao,bez toga sigurno mogu

niti ih respektujem zbog tih sposobnosti.to je samo laka zabava, druge koristi od tih njihovih sposobnosti nema

Niko nije ni rekao da su krivi zato sto su popularni,sta vise svaka im cast.Ne verujem ni da je Sevast rekao da su oni krivi.

A cak i ne postoji niko posebno na koga se moze uperiti prstom.

Bio je u Rimsko doba neki vozač kočija koji bi navodno kad bi se preračunalo u današnje novce bio najplaćeniji sportista ikada.
Nije to moderna izmišljotina.
E sad, u zadnje vreme su smrdljivi arapski naftaši i kinezi naduvali cene i plate u fudbalu u neke imbecilne visine. Tako da u neku ruku neki fudbaleri jesu preplaćeni spram svoje veštine. U vas Gledam Nejmare i Koutinjo na primer.

Ne pratim sport uopšte i ti ljudi mi ništa ne znače. Bitno mi je da je moja porodica zdrava.