Prijava

A ako te ne mrzi da pravis paket, imas virtuelno pivo :)

Kako se pije virtuelno pivo?

Pilo se pre sedam godina

Pa ti mu onda posalji pre sedam godina :D

Има и сад апликација на Еплу ко је заинтересован. Ради тако што нагнеш телефон ка устима и онда на екрану нестаје пиво. Тако да га онако виртуелно испијеш.

Ево пакета. Скини што пре, јер ја често бришем ствари на драјвовима.

Izvalio sam da kad car okaci link ili izvor ili nesto to nema da omane

Ono jednom nesto o nekoj bici bilo on brat okacio tekst pise kakve gace je nosio osmi lik u sedmom redu cetvrtog bataljona

E tu se slažem buraz. Znam da je čovek, ako ne grešim, i ranije isto uletao sa nekim onformacijama. Još uvek se divim toj vrsti ljudi, bez zezanja.

P.S. Došao iz treće, sada ustao, i kakav mi je net, verujem da će mi ovo skinuti večeras do pre posla.

Нисам мислио да мораш буквално данас да скинеш, него оно, у току једне-две-три недеље. Није због мене лично, него ће ми зафалити простора за нешто што лично треба, а претпоставићу да си ти скинуо, па да не бих направио фрку за џабе.

Ma opušteno, pustio sam sada da skida, možda i sam krenem da ga učim malo, rekreativno. Mada ono što znam, i ono što obično čujem u Subotici, ne zvuči baš lako pamtljivo.

Koliko peripetije, do sad bi našao devojku nemađaricu XD

Ma nije Mađarica Bohore, Hrvatica. Samo je severno pozicionirana. A i ja sam sve više tamo, pa ko će ga znati. Ako opet krenu da nas koljo dobro je da imam mogućnost asimilacije.

Da da, mrndžaš nešto i oni odu.
Kako su te prihvatili njeni? Je l bacaju forice kao četnik ha ha

Kako su te prihvatili njeni? Je l bacaju forice kao četnik ha ha

Ma jok, tj možda bi i bacali da nemam obrijanu glavu, i standardan izraz lica doktora Mengela. :D

Облак и његова жена за 30 година:
https://www.youtube.com/watch?v=QktTxnwwub0

Ahahahahahha. Ko zna đe ću za 30 biti, ako budem :D