Prijava

moguce da imaju, ne secam se da sam vuideo mekan kurac sa izrazsenim venama

zanimljivo koliko je lako skrenuti temu na duzinu kurca

Nije mnogo drugacija tema od visine.

види ево га маестро

sobzirom da se zene vise loze na vise likove, jel to znaci da ce vremenom ljudska rasa da poraste kao dinosauri?

imamo taj trend kroz istoriju da smo sve visi. tipa 180cm vec pre 100god se racunalo u dosta visoku osobu, danas je prosek. u srednjem veku ako pogledas tipa krevete i vrata u kucama/muzejima sto prikazuju nesto iz srednjeg veka, kao za decu izgledaju.

Mislim da si skroz u pravu

u srednjem veku su kreveti bili kao za decu jer su svi plemići spavali polu sedeći da ne bi sjebali one fensi frizure, kao što su se u 18 veku npr kupali 2 puta godišnje iz religijskih razloga, dok su miris prikrivali sve jačim i jačim parfemima, stavljali su previše pudera pa im je to sjebalo lice,to su sakrivali sa još više pudera.

čru stori

Viši smo jer više jedemo jaku 'ranu danas, a ne 20gr prosoa dnevno i malo magareće pišaće. Ne zbog toga što Andrea iz prawno-birotehničke ne woli ako momak nije bar dwe glawe wishi.

Ovo je tacno sto fejd zbori

zvuči kao da je nekome Andrea slomila srce, moe saučešće

znam za ovo da su spavali polu sedeci. neko kaze i zato sto od lozenja i dima unutra konstantno imali probleme sa sinusima i plucima, pa nisu mogli da spavaju od hrkanja, jebem li ga.

al generalno su visi ljudi danas, i to recimo da je od hrane. al opet ne menja cinjenicu da andree iz prawnobirotehnicke vise vole da se razmnozavaju sa nekim ko uz prisustvo hrane visi od nekog drugog. onda dobiju cerku unu, onda onda posto visa od majke jebi ga geni i hrana, trazi jos viseg da se razmnozava. onda dobiju cerku stanojku koja visa od majke koja trazi jos viseg i tako evolucija.

http://www.relativelyinteresting.com/wp-content/uploads/2014/05/evolution-comic.jpg

Jebao sam andreu iako sam midžet btw

odnosno nije evolucija nego seksualna selekcija, ili sta vec bese sto rade zivotinje kad imaju dovoljno hrane pa krenu muzjaci da nose sareno perje, cvrce i ponasaju se ko debili ne bi li se razmnozili,

Pa kako objasnjavas onda sto ja jebem kao nezdrav i pored moje nizine

Nemamo dokaze da si ikada jebao

e da, i ovo: jeste primetili da samo niski ljudi umeju da pevaju?
ako si zensko i imas vise od 170, musko vise od 185, njaces ko magarac kad zapevas.

ovo skoro bez izuzetaka.

za visoke ljude nemaju one držače sa mikrofon, pa se oni obeshrabre jer moraju stalno da čuče dok pevaju, to im je smor, pa batale karijeru

čru stori

Viši ljudi su inteligentniji - Dean Burnett, The idiot brain.