Prijava

Треба заменити одабране дефиниције најпопуларнијим. Реално, објективније је мерило.

Pametno jer nema ko da odabira sad, msm ja nr citam ali kontam da ima neko ko i cita definicije jos uvek jebes ga

Hm mislim da bi trebalo porazmisliti jos malo o tako krupnom koraku

Eksperiment je da ukines modove i istovremeno edit/brisanje posta posle 5min a ne resis bag da se tema zakljuca kad dvoje postuju u isto vreme pa nema ko da odblokira temu. Znaci forum ce trajati dok se sve teme ne blokiraju.

bas zbog ovih sitnih bagova treba bar jedan moderator da je tu

Ili da sajt ne bude ubagovan npr, 2 reda koda je potrebno za to

Haha gamby nam je docarao kako lagan posao to je

Pa Kajzen je tu, to je jedan mod koga tražite.

Гамби карикира, али је у принципу у праву.

kaizene umoduj bar ciklona poslije isteka tih mjesec dana da malo sredjuje nove defke i slicno.

Прошло мјесец дана.

vraćaj moderatore da imam sa kim da se svađam, ok dokazali smo poentu i sad mi je dosadno

nikako ne vraćaj moderatore, apsolut je dostignut i nema nazad

@Ucviljeni

Boli te kurac za got jer je baziran na zapadnjačkim kraljevstvima, mitologiji i kulturi a tebe to ježi, prvo, jer ti je nepoznato, drugo, jer si svestan da je zapadna kultura višestruko superiornija od amputacije klitorisa devojčicama, pijenja kamiljeg mleka, zamotavanja žena od glave do pete u crne tkanine, urlanja alahu ekber i sličnih horora koje nazivaš kulturom.

Profe, nije moj dupli jebem ti dijete maloumno glupo

Овим муслиманима само јебање дјеце у глави. Оће то кад им је педофилски пророк Мухамед оставио завјет.

Umoduj Konjovu jetru jer je najoštećeniji konjov organ, barem kako Konjova jetra kaže

Ја би да Коњова јетра купи сајт од Каизена па да врати постере и реакције. Ипак нам је то неупитно најбољи аутор икада, мора бити да је способан.