Prijava

Glavni
budan si kasno(rano)

bio sam pijan hahaha
nisam ni skontao da sam usao bio na vukajliju. sad čitam šta sam napisao i pomislio sam da mi neko hakovao profil da me sprda jer se nisam mogao sjetiti kad sam ovo napisao i onda vidim vrijeme kad je objavljeno :D

Da se i ja javim, svidž na ideju, poradi i na drugim stvarima, Kaizene...kad si već tu.

sait propo, kako rađenje ti oćeš jarane, koće to da plati

Kaizene 1000 eura mi dodjes zbog podizanja aktivnosti na forumu, br ziro racuna saljem na pvt

Najpre pozdrav za sve prisutne, uvek se iznenadim kada vidim da vas ima.

хахаха, добар

Ma sta dobar umesto da mu je drago sto njegova kreacija zivi on kaze "polurazni raspali sajt"

Autore Kaizen imate li kakve veze sa institutom kaizen iz beograda sto su me zvali za posao pre nekih mesec dana?

Ma sta dobar umesto da mu je drago sto njegova kreacija zivi on kaze "polurazni raspali sajt"

вероватно је то рекао зато што је љут на оне што више не долазе!

svi koji par godina dodju na sajt se cude da nije propao. tako sam i ja. ja sam jos 2014. mislio da mu je taj kraj.

Autore Kaizen imate li kakve veze sa institutom kaizen iz beograda sto su me zvali za posao pre nekih mesec dana?

komičar maestro

kaizene aj pocni opet kaciti defke na stranicu sa linkom do sajta

Nego, činjenica je da sajt radi bolje bez modova činimise.

Nema nekih čarki koliko vidim.

Najnapetije je bilo kad je reme branio svoju ljubu, i jeste puštao neke jadne prozivke ali nije bilo vrijeđanja.

Sajt je bolji ovako.

pa otkad je vukajlije vecinu napetosti su pravili pojedini moderatori ne reagujuci kad treba ili kako treba, a cesto reagujuci kako ne treba i kad ne treba. a sad i nema sadrzaja na sajtu koji trebaju uredjivati.

Pa ono, moglo bi se probrati od moderatora par njih koji su ok.

Ali ispade da je bez njih uopšteno miran sajt.

Najveća pobeda je što se Kosmopolita povukla u mišiju rupu od kad nije mod, dok Prof recimo normalno obituje na sajtu pre i posle eksperimenta.

To govori mnogo.

Neko je juče napisao, da je na trenutke čitajuci jučerašnje postove ovde pomislio, da se nalazi na sajtu matice srpske.
Još par dana i oživeće teme tipa: kako je pravilno reći...

Postaćemo dopisni članovi SANU, kao David Albahari, razumeš.

Dejli aptdejt.

Eksperiment uspeo očigledno. Sajt nikad normalnjji.

Jedino što se Kajzen cima da odabira defke ko da je njegov sat. Xd

I odaberi meni 15kom, jer si me skratio za krunu na reakcijama.

ajde kaizene odaberi novu defku