Prijava

Moj predsednik, najbolji predsednik

Imao sam više para.

Razjebao je najbedniju i najzatucaniju instituciju, vojsku, nisam strepeo dal ću 2 nedelje u nekoj vukojebini sa ljudima kojima je autoput vrh civilizacije da gulim paštetu iz 93'

Jebao sam kao sivonja, ali kao sivonja, ribe su bre nekako bile slobodnije, ne promiskuitetnije, slobodnije...

Nije bilo botova

Nije bilo informera

Nije bilo patkičara i sergeja

Kosovo tek tako se pomalo pomanjalo u medijima čisto sportski a ne danas jebem ti na pet minuta neka tenzija s njima

Dolazili su državnici strani najnormalnije i nismo se ložili kao stoka na te dolaske.

Moj Paća je igrao F4, i tadić nije krio da je za Paću a ne kao ovo račundžijsko govno šatro spašava paću a u nikad većem smo kurcu

2007-2012 ZLATNE GODINE

To su bile zlatne godine
nasu ljubav pamti ovaj grad
za to vredi da se pogine
da se vrati vreme unazad

Za vreme Tadića na vuki si mogao da uspeš samo ako pišeš dobre defke.

Sad je dovoljno da napišeš "da da druže ali korsa najmanje troši nije niko drugi" i da ti random plidu liže jaja kao bogu sajta

Vučić i Nikolić su bili komični predah u emisijama Olje Bećković

najbolji predsednik u istoriji

Борис Тадић полудио
Народу је поручио
Браћо Срби што сте тужни
Нећемо им остат’ дужни

Borham Tadici predsednik nam dragi lize dupe dusmanima koji su nas klali!

Kostunica je najbolji vladar u modernoj istoriji

za vreme tadića imao si na jutjubu ceo necenzurisan spot smack my bitch up, a sada ima samo smack my b*# f up original version audio

a i karl koks češće dolazio na ehit.
šta više, bar sam čuo tada za polovinu izvođača, sad ne mogu 5 da pogodim

Za vreme tadica si mogao da spavas na klupi a sad ti ga neko pristavi cim malo zadremas

Utakmicu karijere imao protiv Reala

У праву је све овај момак Плиду иначе највећа људина међу Србијанцима на сајту

У Чачку живи

za vreme tadića ana nikolić bila najbolja pička

Dolazi i ove godine

Тадићу бори се хехехе

Сам ћу изаћи...

Na Tadiju srpskog Klunija manekena su se sve žemske ložile, ja imao prodju kod svake Maorke kada im kažem "ajm from Srbija" a one "vau, evribadi from jur kantri so gud luking lajk jur prezident Tadić, aj vona hev jor bejbis, gud džins gerantid".