Prijava

junker je mnogo iritantan lik

Ljudi će masovono glasati za Sergeja i niko neće znati i kurac će da ih boli koju politiku on zastupa ahhaha samo da se ove bede otarase

Sve mogu da skapiram, ali da bilo ko mlađi od 30 godina (osim onih s interesom) glasa ovakve poput vučića, to ne mogu. Valjda je u prirodi mlafog čoveka bunt i nepristajanje, ne kapiram.

Za vreme Tadica ko je imao 40k dinara platu bio je gospodin a sad je slepac

Ukinute stolice ono na o2, znaci emisija gde lik uzme dve stolice startuje ko hoce u gradu i postavlja pitanja, a tacne odgovore placa kesom.

Zato sto je lik bio sa ivanovicem, neki producent sta li

Koliko god da mi je taj lik antipatican i isamarao bih ga, to im je bila najgledanija emisija, koja je kostala 100e jedna

Ovo sto kazes maesto je tacno, cene svega su skocilw fazon 40 posto a plate otprilike ostale iste

Mnoge stvar po kojima je Vučić zloglasan Tadić je parentirao ili su patentirane za njegove vlasti:

-vladanje iz predsedničke fotelje mimo ustava preko filadendron premijera
-ekonomske subvencije stranim investitorima
-internet propaganda: Botovi
-Ivica Dačić BFF

Baška što je i sam SNS njegovo maslo koje mu se obilo o glavu baš žestoko.
SNS je mutirani DS na steroidima.

Манијак
za vreme tadića ana nikolić bila najbolja pička

Hahah

mister no ti si botina poznata

Za tačno mesec dana novi 5. oktobar u Beogradu, spremajte prangije

Spremio sam saku da lupam dandare

da nam ne bude previse tih oktobara...
srbi vole da sede u septickoj jami ma koliko pricali da ne vole.
naravno,punoj...

Kad bombi kaze da ce za mesec dana biti puč ja automatski znam da ce za mesec dana biti najdosadniji dan u istoriji planete.

Čovek ništa nikad nije pogodio

Ma oće qrac, mnogo dobro provalio ovaj psihopata igricu, a i mi smo gowna i volimo da nas tretira skladno tome, što kaže Sanitarni.