Prijava

Al niko da prokomentariše kolko je bio dobar šuk ovo za zaboravljanje đedova...

распала педофилчина

Al niko da prokomentariše kolko je bio dobar šuk ovo za zaboravljanje đedova...

Korektan šuk je bio, verovao ili ne baš sam hteo da te pohvalim na dovitljivosti i originalnosti, a onda sam se setio kako si pre par dana pišao po lešu rahmetli-Kifa Flinta, dok sam ja gorke suze ronio i posipao se pepelom.

vi zapatu shvatate previse ozbiljno

Pa ta neukusna trolovanja nad mrtvim idolima su mi baš neka odlika siledžija i kukavica, ja njega neću da podjebavam kada mu Azis umre jer nisam djubre, a glupo mi da ga poljevam kartama u bioskopu ili severno-makedonskim komšijama jer se cedi sa njega koliko su ga do sada ispoljevali, pa kao hajde malo nešto drugo.

Nije to bilo pišanje, nego preispitivanje predeterminisanih dogmi o idolstvu bilo koga, maskirano u prozivkicu. Što je odlika ljudi sa integritetom.

Aha, znači da izgleda da tebi integritet ne dozvoljava da idolizuješ ikog drugog osim samog sebe, a vidi se da ti je pozamašan kapacitet za idolizovanje.

Dobro, hvala na objašnjenju.

Ti misliš da idolizuješ tog lika, u stvari si si samo nostalgičan za tim vremenom kada je on bio relevantan. Kada si ti bio polurelevantan, za razliku od ove realnosti i sadasnjosti u kojoj si nebitni gastos.

Pazi, to što si ti relevantan u svom zaseoku iz kojeg nikada nisi izašao osim na ekskurziju u drugi zaseok preko planine ne znači da ne postoje ljudi koji su relevantni izvan tvog izolovanog i nazadnog realma. Kif je bio ikona, 7 br. 1 albuma dechko, od kojih je poslednji izdat pre 2 meseca. Za to vreme ti ložiš nejač po duhovitom sajtu kako si mnogo relevantan jer si lord pisanja.
Probaj da poštuješ lik i delo nekoga ko je dalje stigao u životu od tebe, nije to ništa loše.
Evo, možeš da počneš od nekog OG-a odavde, jer to ti je granica percepcije; recimo mene.

@Che

Kakve su Novozelanđanke kad popiju? Kakve su ovako?

Che Vu prozivka 0,13 jogurta.

Prof, kao one Engleskinje iz paba što ti pričaš. Užas i pomoravlje. Manja količina klase od marksističke utopije.

Bombaš, shvatiću to kao pohvalu.

pa to, na dobrom si putu

ima još da vedžbaš doduše, kvalitetna prozivka ne sme uključivati "hvali konja cigo kad neće niko drugi", delove u kojima se opisuje sopstvena nadmoć u bilo kom aspektu, količina novca i fizičke karakteristike i slično. Samo agresija, što više predrasuda i slično. Tipa

Ti bugarine sa planine - Da

Ti bugarine sa planine, ja sam nadmoćan - Ne

Pa sama ta planina je težak plagijat jogurta, a otprilike je najbolji deo moje prozivke, tako da moram da se potrudim oko INTEGRITETA. Možda malo manje da idolizujem druge, priča se po nekim sredinama da je to loše za lični razvoj.

јесу ли енглези прво слали робијаше на нови зеланд као у аустралију?

Znaš da se batrgaju kad krenu sa argumentima da je neko s planine. Al zato je neko goat, a neko nebitni gastoz

Ne, ovde su slali ludake.
Ozb.

che mislio sam u smislu da ili nekad nesto provali dobro ili se posteno izblamira, a to je onda u oba slucaja smijesno posmatracu.

Da da, argument da si gastoz odiše integritetom.
Sem toga, nisam te stavio baš na planinu, nego u podnožje iste. Ne preteruj.