Prijava

Mrzim to krezubo ciganče.

Za Papeta sam siguran da ga i in mrzi. Kaže da je mali zao baš, to sam zapamtio.

El to onaj sa Pinka? Aha, vidim jeste...a šta ako izraste u novog Šapketa?

Jbg iritantno je to s decom generalno, napravljeno tako da se matorci tope i da im se izvlači kinta.
A videćemo kako će mali da peva kad ga spiči pubertet. Polako...

Мрзим цигане генерално.

Знам само двоје цигана који нису стока, а упознао сам их прилично.

Што се овог конкретно тиче, све ово је истина:

Jbg iritantno je to s decom generalno, napravljeno tako da se matorci tope i da im se izvlači kinta. 
A videćemo kako će mali da peva kad ga spiči pubertet. Polako...

Isfoliran je mali prilicno mamu mu jebem cigansku, bela deca u 6 godina su prilicno iskrena, nevina, cista, cigani sa 4 godine uveliko znaju da prose da pevaju itd a sa 6 su vec maheri u prosenju, laganju, kradji i generalno uzimanju para starijim belim ljudima. Ali njima je to “peak” od 5-10 godina, tad su, uslovno receno: mali i slatki, posle kad napune 15 vec imaju trudnu zenu i kradu bakar da se prehrane.

Al kad na yt napises negativan komentar odma se stvori degenerik da kaze “kako to dete od 6 godina da bude zlo/isfolirano/namazano itd, pogobu” ahahhahaha pa cigani su to majku vam jebem

нема коња од магарца ни човјека од цигања

I cigani su ljudi - mozda.

Cigan - ne kupa se xDD

Moj teča tako u selu pustio te zvezdice, oduševljava se kako deca pevaju, neveruje, a meni samo u se vrti glavi ova scena kad gledam roditelje kojima se vidi zinuto dupe na faci xd

https://www.youtube.com/watch?v=lmX18C3PBq0

A upravu Maestro ovo za ciganje.

“kako to dete od 6 godina da bude zlo/isfolirano/namazano itd, pogobu” ahahhahaha pa cigani su to majku vam jebem

Potpisujem

mali vec godinu dana otkako je aktuelan nema zuba na gornjoj levoj strani, dal nije prebio prave zube pa nema sta da izraste