Prijava

Ne znam da li u imdb top 250 ima dveukupno dva novija filma, a u dakle filmovi često kačite gluposti neke, tako da imam poteškoća da nadjem dobar film ne stariji od 2-3 godine. Kačite samo krem de la krem.

Дајте ми линак од Pet Sematary(2019) са превод

Tek kroz nekoliko sati krece u bioskopsku distribuciju u Americi, a ti bi link. Mislim jesi booschniak, ali jbt...

Evo ti link do mojih ocjena na imdb-u, trebalo bi da možeš da vidiš pa tu gledaj po godinama, mada sam ja više serijalni tip a haha hahaha

https://imdb.com/user/ur35984756/ratings?sort=your_rating,desc&ratingFilter=0&mode=detail&lastPosition=0

Ја сам Србин за разлику од тебе бомбаш. Ем ниси Србин ем ти се жена курва около. Ипак хвала на той информацији везаној за филн, мислио сам да се почео приказивати прије 2 седмице.

kazane banuj ovog debilka vise

Mislim jesi booschniak, ali jbt...

kazane banuj ovog debilka vise

“казане бануј га више банујјј” рече он након што је започео свађу увредом. Јел си ти тризомичан или просто не очекујеш да ти друга страна врати истом мјером? Комедија

Taj tvoj pet semenkary ima prepreprelosu ocenu na imdb da bih mogao da pogledam

Jel to ima neke veze za istoimenom knjigom Stephena Kinga? Ako ima, onda ne vrijedi gledati jer je i knjiga govno

Филм по том роману. Не знам, мени је књига преготивна, мора и филм да ваља.

Taj tvoj pet semenkary ima prepreprelosu ocenu na imdb da bih mogao da pogledam

Хорор филмови су увијек лошије оцијењени. Са оцјеном 6.6 буквално Pet Sematary засад стоји у топ 10 хорора.

Упграде (2018) није лош, гледао пре два-три дана. Сај-фај мало прича, држи пажњу и има тих плот твистова и кураца, али се опет похвата радња, не кара те у мозак.

Papilon je odlican, Triple Force je solidan, Hacksaw ridge je ponajbolji u ovoj dekadi