Prijava

Angela merkel je snela kinder jaje iz kojeg se izlegao Franjo Tudjman. Zajedno su imali četvorokotačno tamburalo koje je služilo za proizvodnju vafli.

Poznato je da su još franjevci jeli eurovafle uvijene u udne tuljice da dobiju nadljudsku snagu.

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.

Tisuću mu vafli! A da li je istina da su franjevci još u starom egiptu imali tvornicu dvokotačnih prdipuhala?

tacno je, sekli su i klitorise svojim sestrama da se ne bi jebale okolo i brukale familiju

auuuuuu pa to nimalo nije lepo a da li je istina da siptari jedu ljudske organe?

A da li je istina da je alahu spao okolotrbusni pantalodrzac dok je vozio medjunozno guralo

Paninaro vise nije najneduhovitija osoba ovde

hahah realno, koje sranje teme ocigledno nevine osobe koju su drugari u osnovnoj i srednjoj ubadali sestarima iz zajebancije

na balkanu je bolje biti silovatelj ili pedofil nego nevin, majko mila koja zemlja
ionako je pahomije beli andjeo hahahahahahaha

ovaj sajt je karantin za umobolnike koji velicaju silovatelje i pedofile lud sam ja sto pricam sa vama majko mila koji degenerici

alo bre vi imate definicije gde velicate silovanje i pedofiliji i jos se vi nekom smejete hahahahahahahaha

brt, ne smejemo se... to sta pises je nesto najneduhovitije jos od izuma stripformera

ajd zbogom zauvek bolesnici

au preznojio sam se ;/

Хумориcтични сајт Вукајлија.

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.

Nikad mrtviji kurac od sajta

to kazan i oce, da kaze evo mrtvilo gasim... nece da placa vise, a ne da sajt ljudima koji znaju

Колико Каизен плаћа саит?