Prijava

to je kvaka 22 jebi ga :)

sad jebi ga, sto sam matoriji vise vidim ljude koji od dece prave neki projekat kurac palac, citaju knjige kako da pomognu detetu i milion kuraca, a najlakse bi bilo da krenu od sebe, jer kolko god knjiga da ti kaze nesto da pokazujes detetu sto ti nije u prirodi, neces moci narednih 15-20 god ili kolko vec traje vaspitanje to da isteras, samo jes govna :)

Za mene vaspitanje predstavlja posedovanje osnovnih zivotnih vrednosti, postenje, empatija (malo i previse za moj ukus, ali dobro), izrazeno sopstveno misljenje i nenavijanje za zvezdu-cecu-pink-sns. Taj posao smatram da sam odradio fantasticno.

Sve ostalo su nijanse i prolazne stvari, licni afiniteti itd...

Ko laže taj i krade Đilas.
@kesic

не знате шта је сељак скоројевић док не крочите у кину хаха

овде не само да сиротиња фура ајфоне него и кад купе бенве, мерцедес или мустанга, залепе огромну налепницу џордан логоа преко врата јер су чули да је џордан гардероба скупа

hah nešto tipa ferari na obući

ahahhaha aj ne lozi nas, ne mogu da zamislim kineza u bmw-u

Premali kurac imaju baš pa ni to ne može da im nadomesti

и то за мали курац је мит

непитајте како знам

Ako je to za mali kurac mit onda ni kineskinje nemaju pičku koja stoji popreko jeli

Japanska je onako u kockicama pricao mi drug

Kao kocke šećera otp

имам другара педера који шаље на те групне четове слике његових јебача, солидне мочуге имају

а и пишају кинези на сваком кораку па видиш да немају баш микропенисе

Pored pseta i bohora moj treci idol je pex canovic. Ko nezna nek ukuca na istagramu